reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Cześć dziewczyny :)
Chciałam do was dołączyć? Przygarniecie? :) przedstawię się:
Jestem dopiero w 6/7 tygodniu pierwszej ciąży, mam 31 lat i 94kg na liczniku przy 168cm.
Mam troszkę problemów ze zdrowiem : tarczyca (wycięta), astma, łuszczyca, alergia (pszenica, żyto, roztocza) no i miałam przez kilka lat torbiel jajnika (Może teraz się w końcu wchłonie:).
Myślałam że przy otyłości i innych chorobach długo będziemy się starać o dziecko a tu proszę pierwsza próba i GOOL ;)
W zeszłym tygodniu miałam plamienie , a później krwawienie moja Pani ginekolog (na USG nie widziała zarodka, nie dała żadnych leków a jak zadzwoniłam we wtorek po krwawieniu to pomlaskała i stwierdziła ,, no niestety trzeba dać naturze działać" :( od razu poleciałam do szpitala a tam Pan doktor na bardzo słabym sprzęcie stwierdził że wszystko jest ok i dał duphaston, zaprosił mnie do swojego prywatnego gabinetu w ostatnią niedzielę, tam zrobił USG i pokazał Pięknie bijące serduszko a obok drugie pięknie bijące serduszko :D BLIŹNIAKI ! :D kolejna wizyta w piątek wieczorem bo krwawienia były przez krwiak w macicy. Mam też pojechać zapisać się do specjalnej kliniki gdzie zajmują się bliźniakami do UCZKINA w Warszawie.

Przeczytałam posty od lutego ale nie wyłapałam Oczekująca z jakiego miasta jesteś?
 
Cześć dziewczyny :)
Chciałam do was dołączyć? Przygarniecie? :) przedstawię się:
Jestem dopiero w 6/7 tygodniu pierwszej ciąży, mam 31 lat i 94kg na liczniku przy 168cm.
Mam troszkę problemów ze zdrowiem : tarczyca (wycięta), astma, łuszczyca, alergia (pszenica, żyto, roztocza) no i miałam przez kilka lat torbiel jajnika (Może teraz się w końcu wchłonie:).
Myślałam że przy otyłości i innych chorobach długo będziemy się starać o dziecko a tu proszę pierwsza próba i GOOL ;)
W zeszłym tygodniu miałam plamienie , a później krwawienie moja Pani ginekolog (na USG nie widziała zarodka, nie dała żadnych leków a jak zadzwoniłam we wtorek po krwawieniu to pomlaskała i stwierdziła ,, no niestety trzeba dać naturze działać" :( od razu poleciałam do szpitala a tam Pan doktor na bardzo słabym sprzęcie stwierdził że wszystko jest ok i dał duphaston, zaprosił mnie do swojego prywatnego gabinetu w ostatnią niedzielę, tam zrobił USG i pokazał Pięknie bijące serduszko a obok drugie pięknie bijące serduszko :D BLIŹNIAKI ! :D kolejna wizyta w piątek wieczorem bo krwawienia były przez krwiak w macicy. Mam też pojechać zapisać się do specjalnej kliniki gdzie zajmują się bliźniakami do UCZKINA w Warszawie.

Przeczytałam posty od lutego ale nie wyłapałam Oczekująca z jakiego miasta jesteś?
Chorzów. Ciążę prowadziłam u lekarki z Katowic i profesora z Bytomia. Aktualnie 29t3d, jestem w szpitalu od 23t5d pod opieką profesora. I tak sobie brniemy do przodu ...

Gratuluję I życzę zdrowej, spokojnej ciąży. I lekarza godnego zaufania ! ;*
 
Dziękuję kochana :*
Mam bardzo dużo obaw ale jestem pozytywnie nastawiona :)
Jaką masz ciąże? U mnie 2owodnoiowa i jeszcze nie buł pewien ilo kosmówkowa, może w piątek wypatrzy.
Chciałam jeszcze spytać ile przytyłaś do tej pory? ja bez ciąży mam wielki brzuch i się boję o kręgosłup ;/
oczywiście od razu zaczęłam mniej i zdrowiej jeść, troszkę waga spadła ale już się wyrównała.
Może jak zacznę mieć mdłości to coś schudnę.
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Chciałam do was dołączyć? Przygarniecie? :) przedstawię się:
Jestem dopiero w 6/7 tygodniu pierwszej ciąży, mam 31 lat i 94kg na liczniku przy 168cm.
Mam troszkę problemów ze zdrowiem : tarczyca (wycięta), astma, łuszczyca, alergia (pszenica, żyto, roztocza) no i miałam przez kilka lat torbiel jajnika (Może teraz się w końcu wchłonie:).
Myślałam że przy otyłości i innych chorobach długo będziemy się starać o dziecko a tu proszę pierwsza próba i GOOL ;)
W zeszłym tygodniu miałam plamienie , a później krwawienie moja Pani ginekolog (na USG nie widziała zarodka, nie dała żadnych leków a jak zadzwoniłam we wtorek po krwawieniu to pomlaskała i stwierdziła ,, no niestety trzeba dać naturze działać" :( od razu poleciałam do szpitala a tam Pan doktor na bardzo słabym sprzęcie stwierdził że wszystko jest ok i dał duphaston, zaprosił mnie do swojego prywatnego gabinetu w ostatnią niedzielę, tam zrobił USG i pokazał Pięknie bijące serduszko a obok drugie pięknie bijące serduszko :D BLIŹNIAKI ! :D kolejna wizyta w piątek wieczorem bo krwawienia były przez krwiak w macicy. Mam też pojechać zapisać się do specjalnej kliniki gdzie zajmują się bliźniakami do UCZKINA w Warszawie.

Przeczytałam posty od lutego ale nie wyłapałam Oczekująca z jakiego miasta jesteś?
Gratuluję bliźniaków :D
 
Do góry