reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja to jeszcze nie poszłam do szpitala, a już marzę o tym, żeby z niego wyjść...
Jakkolwiek bym nie rodziła to przeraża mnie pobyt w szpitalu.
 
reklama
Trzeba liczyć na to, że szybko zleci i nie będą przetrzymywali dłużej niż jest to konieczne [emoji846]
Ja to jeszcze nie poszłam do szpitala, a już marzę o tym, żeby z niego wyjść...
Jakkolwiek bym nie rodziła to przeraża mnie pobyt w szpitalu.
 
Hej kobietki :)
Tak sobie do Was zajrzałam i.. chyba zostane - jeśli pozwolicie [emoji259][emoji255][emoji254]⚘
Byłam chuda.. kiedys. Po pierwszej ciazy (wieki temu) z przybylych kg nie bylo sladu. No ale ostatnie lata mi sie jakoś roztyło. Jestem zbita. 42/44 rozmiar ale waga u ginki pokazałami 98 kg !!!
Przeraziłam sie bo jakoś tego nie widać myslałam ze moze mam z 70 kg. Upss
7 tydzień. Wiele przede mną. Nie mam wymiotow. Mam apetyt. Cały czas bym spała.. wiec sie kiepsko zapowiada.
Wyniki mam super, i tarczyca i dzis po glukozie wynik norma 88.. no ale i tak sie martwie bo windy na 3pietro nie mam. Dom w budowie. A ja ma jeszcze 7miesiecy tycia [emoji14]
Przygarniecie ?
 
Witaj, zapraszamy [emoji6]
Nie martw się wagą na zapas, ja też martwiłam się, że bardzo przytyję w ciąży, a w 26tc jestem na 0. Dziewczyny powyżej również pisały o swojej wadze w ciąży i też super wagę teraz trzymają. Jadaj do syta, ale zdrowo, pij dużo wody i wszystko będzie w porządku [emoji6] wbrew pozorom, to więcej w ciąży tyją szczupłe dziewczyny.
Hej kobietki :)
Tak sobie do Was zajrzałam i.. chyba zostane - jeśli pozwolicie [emoji259][emoji255][emoji254]⚘
Byłam chuda.. kiedys. Po pierwszej ciazy (wieki temu) z przybylych kg nie bylo sladu. No ale ostatnie lata mi sie jakoś roztyło. Jestem zbita. 42/44 rozmiar ale waga u ginki pokazałami 98 kg !!!
Przeraziłam sie bo jakoś tego nie widać myslałam ze moze mam z 70 kg. Upss
7 tydzień. Wiele przede mną. Nie mam wymiotow. Mam apetyt. Cały czas bym spała.. wiec sie kiepsko zapowiada.
Wyniki mam super, i tarczyca i dzis po glukozie wynik norma 88.. no ale i tak sie martwie bo windy na 3pietro nie mam. Dom w budowie. A ja ma jeszcze 7miesiecy tycia [emoji14]
Przygarniecie ?
 
Dzieki za przywitanie i słowa pocieszenia:)
Faktycznie juz widze efekty ciazy w sposobie odzywiania. Nie ciągnie mnie do slodkiego. A normalnie mogłabym serniczek kilogramami [emoji14]
I wreszcie zaczełam pić wode, co mi sie nie zdazalo wczesniej wcale :)
Witaj, zapraszamy [emoji6]
Nie martw się wagą na zapas, ja też martwiłam się, że bardzo przytyję w ciąży, a w 26tc jestem na 0. Dziewczyny powyżej również pisały o swojej wadze w ciąży i też super wagę teraz trzymają. Jadaj do syta, ale zdrowo, pij dużo wody i wszystko będzie w porządku [emoji6] wbrew pozorom, to więcej w ciąży tyją szczupłe dziewczyny.
 
Uwierz mi to sie dzieje automatycznie :)
Tak nas chyba natura skonstruowała że parte są z automatu- nie masz na to żadnego wpływu. Możesz tylko im pomagać ale to jak na "dwojce" w wc. Chce ci sie przeć i przesz :)
Ja na 8 września mam. Czyli nie tylko ja tak schizuję. Najbardziej się boję, że poród będzie się przedłużał w nieskończoność, bo nie będę umiała sobie poradzić, a jednak bardzo chciałabym siłami natury, bo sam proces cesarki i problemów z funkcjonowaniem od razu po niej mnie po prostu przeraża.
 
Świetne porównanie [emoji23] od przyszłego miesiąca będę chodziła raz w tygodniu na spotkania z moją położoną i będziemy omawiały temat porodu, mam nadzieję, że zwiększenie wiedzy na ten temat trochę mnie uspokoi [emoji846]
Uwierz mi to sie dzieje automatycznie :)
Tak nas chyba natura skonstruowała że parte są z automatu- nie masz na to żadnego wpływu. Możesz tylko im pomagać ale to jak na "dwojce" w wc. Chce ci sie przeć i przesz :)
 
Chyba najlepiej by bylo nic nie wiedzieć.
Jak rodziłam kiedys.. w czasach gdy nie bylo jeszcze internetu, a wiedze czerpało sie z ksiazek ... nie wiedziałam kiedy zleciało 9 miesięcy.
Na porodówce tylko spotkałam dziewczyne z czerwonymi oczami po porodzie, i zapamietalam tylko by zamknac je przy partych bo cisnienie moze spowodowac popekania zylek w oczach. I to była cała moja wiedza na ten temat,... jakąś godzinę przed porodem [emoji23][emoji23][emoji23]
A teraz porypane jestesmy wyszukujac sobie co chwile coś.
Ja już od 19.05 byłam 2x usg, 3x beta, 2x labolatorium pełny zakres badań...
Świetne porównanie [emoji23] od przyszłego miesiąca będę chodziła raz w tygodniu na spotkania z moją położoną i będziemy omawiały temat porodu, mam nadzieję, że zwiększenie wiedzy na ten temat trochę mnie uspokoi [emoji846]
 
Z jednej strony może i lepiej nie wiedzieć, bo człowiek nie jest taki przerażony tą wiedzą i świadomością, ale z drugiej, chyba dobrze być przygotowanym na to wszystko i wiedzieć, co nas czeka [emoji846]
Bardzo dobrze, że masz już komplet badań porobionych, dla mnie początkowe wizyty były bardzo stresujące. A na kiedy termin? [emoji846]
Chyba najlepiej by bylo nic nie wiedzieć.
Jak rodziłam kiedys.. w czasach gdy nie bylo jeszcze internetu, a wiedze czerpało sie z ksiazek ... nie wiedziałam kiedy zleciało 9 miesięcy.
Na porodówce tylko spotkałam dziewczyne z czerwonymi oczami po porodzie, i zapamietalam tylko by zamknac je przy partych bo cisnienie moze spowodowac popekania zylek w oczach. I to była cała moja wiedza na ten temat,... jakąś godzinę przed porodem [emoji23][emoji23][emoji23]
A teraz porypane jestesmy wyszukujac sobie co chwile coś.
Ja już od 19.05 byłam 2x usg, 3x beta, 2x labolatorium pełny zakres badań...
 
reklama
Połowa 01.2020 :)
Z jednej strony może i lepiej nie wiedzieć, bo człowiek nie jest taki przerażony tą wiedzą i świadomością, ale z drugiej, chyba dobrze być przygotowanym na to wszystko i wiedzieć, co nas czeka [emoji846]
Bardzo dobrze, że masz już komplet badań porobionych, dla mnie początkowe wizyty były bardzo stresujące. A na kiedy termin? [emoji846]
 
Do góry