reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Wiem :)
Wczesniej miałam marcowo. Wiec jak cieplutko to mozna bylo spacerki, kocyk na dworku itp. A cieżarowe miesiace w zimie jakoś lepiej sie znosi
Super, że najtrudniejsza końcówka przypadnie Ci na chłodne dni, przynajmniej ja bym tak wolała [emoji16]
 
Ja na nieszczęście moje muszę całe wakacje wytrwać, a ogólnie nie jestem ciepłolubna. Dlatego całą wyprawkę i pokój dla maluszka szykujemy już teraz, żebym potem w upały już nie musiała z tym latać [emoji846]
Wiem :)
Wczesniej miałam marcowo. Wiec jak cieplutko to mozna bylo spacerki, kocyk na dworku itp. A cieżarowe miesiace w zimie jakoś lepiej sie znosi
 
Najchetniej to już teraz i ja bym robiła zakupy ;) ..no ale wiem ze za wcześnie
Ja na nieszczęście moje muszę całe wakacje wytrwać, a ogólnie nie jestem ciepłolubna. Dlatego całą wyprawkę i pokój dla maluszka szykujemy już teraz, żebym potem w upały już nie musiała z tym latać [emoji846]
 
Ja bym bardzo chciała chlopca :) i juz nie moge sie doczekać by wiedzieć.. Natomist moj twierdzi że lepiej poczekać do narodzin żeby była niespodzianka. Ale przygotowanie pokoju, ubranek itp twierdzi ze można w kolorze uniwersalnym ...niebieskim [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja dopiero po usg połówkowym poznałam płeć i dopiero wtedy zabrałam się za maluszkowe zakupy [emoji846]
 
Nie wytrzymałabym z taką niewiedzą do porodu aż! [emoji16]
Ja bym bardzo chciała chlopca :) i juz nie moge sie doczekać by wiedzieć.. Natomist moj twierdzi że lepiej poczekać do narodzin żeby była niespodzianka. Ale przygotowanie pokoju, ubranek itp twierdzi ze można w kolorze uniwersalnym ...niebieskim [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ja też ciążówkowo jestem w wakacyjne miesiącee. Termin na 25 sierpień.
Też chciałabym rodzić przynajmniej na jesień, no ale jak zaczeliśmy starania to nie sądziłam, że za pierwszym razem będzie gol :-D
 
reklama
Do góry