reklama

Otyłość w ciąży

reklama

molka84

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Zrobiłam dzisiaj bete i czekam na wyniki. A co tam u was dziewczyny? Powiem wam że trochę się boję jeżeli beta potwierdzi ciążę. Mam 30 kg nadbagazu i boję się że mogą być jakieś komplikacje...

M_Lena

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Zrobiłam dzisiaj bete i czekam na wyniki. A co tam u was dziewczyny? Powiem wam że trochę się boję jeżeli beta potwierdzi ciążę. Mam 30 kg nadbagazu i boję się że mogą być jakieś komplikacje...
Nie martw się. Ja też niestety mam tyle na plusie i jestem obecnie w 25 tyg ciąży i wszystko jest ok :) Moja doktor zawsze mówi, że zdrowa ciąża prowadzi się sama.

Ka.2606

Rozwiązania
0
Były tu dziewczyny z większym nadbagażem i ciąże znosiły lepiej niż niejedna chudzinka trzymam kciuki za pozytywną betę

molka84

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dziękuję wam bardzo za słowa wsparcia. Ja dalej czekam na wyniki Ale dam znać n pewno jak wyszły;)

nast95

Rozwiązania
0
Nie warto martwić się na zapas, ja mam również taki nadbagaż i ciąża przebiega prawidłowo, lekarz i położna nawet nie wspomnieli słowem, że coś może być nie tak z powodu mojej wagi. Trzymam mocno kciuki

Ja dziś od rana popadłam w szał dziecięcych zakupów, zawaliłam pół pokoju zdobyczami jestem umęczona, ale jaka szczęśliwa

molka84

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Mam wyniki bety 51 a dzisiaj jest dzień spodziewanej miesiączki przy cyklach 31 dni. Czy beta nie jest za niska? Wiem, że powinno się sprawdzić po 48 h Ale jakoś stresa łapie że coś może być nie tak... człowiek za dużo czyta A potem się martwi...

Ka.2606

Rozwiązania
0
Gratulacje! Myślę, że beta jak najbardziej ok. Zobacz za 2 dni czy ładnie przyrasta

nast95

Rozwiązania
0
Mam wyniki bety 51 a dzisiaj jest dzień spodziewanej miesiączki przy cyklach 31 dni. Czy beta nie jest za niska? Wiem, że powinno się sprawdzić po 48 h Ale jakoś stresa łapie że coś może być nie tak... człowiek za dużo czyta A potem się martwi...
Przy takich cyklach owulacja może pojawić się dopiero nawet i w 19 dniu cyklu, więc uważam, że beta jest w porządku. Dla spokojnej głowy powtórz jeszcze w poniedziałek, żeby zobaczyć jak przyrasta. Gratuluję

reklama

molka84

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dzięki dziewczyny. Badania na pewno powtórzę w poniedziałek :)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019