reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Pochwal się brzuszkiem [emoji4]
Witajcie ponownie dziewczynki :) ja tak do 6 miesiąca nie miałam brzuszka ciazowego w ogóle. Wszyscy lazili za mną, że gdzie ta ciąża i w ogóle buu. Od 7 coś się zaczęło dziać, teraz 34tc I jest bębenek, nadal niezbyt okazały, przynajmniej tak wszyscy twierdzą, bo dla mnie jest wielkim bębniokiem, ale jest taki dość typowy (Zn jak na ciążowy to taki mały, ale zapasy nadal tam są, więc generalnie do małych nie należy). Zaczynałam z wagą 95 przy 173, czyli podobnie do Ciebie Welemi. Jak będziesz chciala to wrzuce fotke jak brzuchol wygląda obecnie :) , tyle że teraz ważę mniej, ale no mniej więcej porównanie by było. Ruchy czuje zdecydowanie normalnie, tzn.wsciekle, całym brzuchem mi miota ;) jak jakis demon. A Wy macie eleganckie brzuszki I wg. mnie jak najbardziej ciążowe:) ale odrobina humoru, powtarzam sobie jak mantrę, opłaca się w pewnym aspekcie być grubym przed ciąża, nie kupiłam dotąd ani jednego ubrania ciazowego [emoji14] tyle szczęścia, że we wszystko wchodzę (byłam fanką ubrań z gumą w pasie :p) I raczej już nie kupię, bo do wylotu mamy górą miesiąc.
 
reklama
Piękne macie brzuszki! Mi praktycznie do końca 1 ciąży nie było widać brzuszka, wyglądało, jakby po prostu przytyła :(

Witajcie ponownie dziewczynki :) ja tak do 6 miesiąca nie miałam brzuszka ciazowego w ogóle. Wszyscy lazili za mną, że gdzie ta ciąża i w ogóle buu. Od 7 coś się zaczęło dziać, teraz 34tc I jest bębenek, nadal niezbyt okazały, przynajmniej tak wszyscy twierdzą, bo dla mnie jest wielkim bębniokiem, ale jest taki dość typowy (Zn jak na ciążowy to taki mały, ale zapasy nadal tam są, więc generalnie do małych nie należy). Zaczynałam z wagą 95 przy 173, czyli podobnie do Ciebie Welemi. Jak będziesz chciala to wrzuce fotke jak brzuchol wygląda obecnie :) , tyle że teraz ważę mniej, ale no mniej więcej porównanie by było. Ruchy czuje zdecydowanie normalnie, tzn.wsciekle, całym brzuchem mi miota ;) jak jakis demon. A Wy macie eleganckie brzuszki I wg. mnie jak najbardziej ciążowe:) ale odrobina humoru, powtarzam sobie jak mantrę, opłaca się w pewnym aspekcie być grubym przed ciąża, nie kupiłam dotąd ani jednego ubrania ciazowego [emoji14] tyle szczęścia, że we wszystko wchodzę (byłam fanką ubrań z gumą w pasie :p) I raczej już nie kupię, bo do wylotu mamy górą miesiąc.

Te same zalety odkryłam [emoji1] kupiłam kilka ciuchów ciążowych, ale chodziłam i tak w moich zwykłych [emoji1] na kiedy termin??
 
Witajcie ponownie dziewczynki :) ja tak do 6 miesiąca nie miałam brzuszka ciazowego w ogóle. Wszyscy lazili za mną, że gdzie ta ciąża i w ogóle buu. Od 7 coś się zaczęło dziać, teraz 34tc I jest bębenek, nadal niezbyt okazały, przynajmniej tak wszyscy twierdzą, bo dla mnie jest wielkim bębniokiem, ale jest taki dość typowy (Zn jak na ciążowy to taki mały, ale zapasy nadal tam są, więc generalnie do małych nie należy). Zaczynałam z wagą 95 przy 173, czyli podobnie do Ciebie Welemi. Jak będziesz chciala to wrzuce fotke jak brzuchol wygląda obecnie :) , tyle że teraz ważę mniej, ale no mniej więcej porównanie by było. Ruchy czuje zdecydowanie normalnie, tzn.wsciekle, całym brzuchem mi miota ;) jak jakis demon. A Wy macie eleganckie brzuszki I wg. mnie jak najbardziej ciążowe:) ale odrobina humoru, powtarzam sobie jak mantrę, opłaca się w pewnym aspekcie być grubym przed ciąża, nie kupiłam dotąd ani jednego ubrania ciazowego :p tyle szczęścia, że we wszystko wchodzę (byłam fanką ubrań z gumą w pasie :p) I raczej już nie kupię, bo do wylotu mamy górą miesiąc.
Pochwal się
 
Piękne macie brzuszki! Mi praktycznie do końca 1 ciąży nie było widać brzuszka, wyglądało, jakby po prostu przytyła :(

Te same zalety odkryłam
emoji1.png
kupiłam kilka ciuchów ciążowych, ale chodziłam i tak w moich zwykłych
emoji1.png
na kiedy termin??

Haha wlasnie o to chodzi :)) Termin na 6 sierpnia, ale będzie planowana cesarka, więc na pewno w lipcu jeszcze się zalapiemy na rozwiązanie:) boje się diabelsko, ale już tyle rzeczy mi dolega, że z całego serca czekam żeby urodzic.
Tutaj na zdjęciach był koniec 6 i 7 miesiąc, dzisiaj jak wstanę to zrobię bieżący, ale mam wrażenie, że dużo większy jest obecnie, a no i mama mi cały czas mówi, że taki dziwny mam trochę, bo nie na dole, a od góry ten brzuch i w sumie tak jest. Przy czym młody w 32+2 ważył 2000g I siedzi główka na dół już od dawna bardzo. Pozdrowienia:)
 

Załączniki

  • 20190625_082000.jpg
    20190625_082000.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 71
  • 20190625_082125.jpg
    20190625_082125.jpg
    983,4 KB · Wyświetleń: 70
Piękne brzuszki dziewczyny! [emoji7]
Ja również chodzę w ciuchach sprzed ciąży jak na razie [emoji16] i mam nadzieję, że jeszcze trochę w nich pochodzę. U mnie obecnie 30 tydzień [emoji4][emoji16]Zobacz załącznik 989732
Bardzo ładnie wyglądasz, naprawdę :)) myślę, że ciuszki sprzed ciąży posłużą jeszcze długo (swoją drogą swietna kiecka)
 
Pięknie wyglądacie
Justfora nie bój się CC - ja miałam i żyje haha miałam ratująca życie i zrobili mi pionowe cięcie, bardzo brzydkie. Później wyszło, że prawa strona brzucha jest "fit" (o ile można tak powiedzieć hahaha) a lewa taka oklapnieta :/ no ale to w sumie nie jest takie ważne
 
Bardzo dziękuję za miłe słowa [emoji4]

A co do porodu to ja też mam stres. Bardzo chciałabym naturalnie, ale strasznie boję się komplikacji. To będzie mój pierwszy poród, więc nawet nie wiem, czego się spodziewać. W tym tygodniu zaczynam nauki u mojej położnej, mam nadzieję, że trochę mi rozjaśni głowę i wytłumaczy sporo rzeczy.
Bardzo ładnie wyglądasz, naprawdę :)) myślę, że ciuszki sprzed ciąży posłużą jeszcze długo (swoją drogą swietna kiecka)
 
Bardzo dziękuję za miłe słowa [emoji4]

A co do porodu to ja też mam stres. Bardzo chciałabym naturalnie, ale strasznie boję się komplikacji. To będzie mój pierwszy poród, więc nawet nie wiem, czego się spodziewać. W tym tygodniu zaczynam nauki u mojej położnej, mam nadzieję, że trochę mi rozjaśni głowę i wytłumaczy sporo rzeczy.
Piękny brzusio :) nie nastawiaj się na spodziewanie czegokolwiek [emoji1] ja miałam planową cesarkę, spodziewałam się, że znieczulenie i cewnikowanie będzie okropne, sama operacja lajtowa (bo przecież nic nie czuję), i po cesarce będzie tragedia. W realu było wszystko na odwrót [emoji39] a co relacja z jakiegokolwiek powodu, to jest inna, bo każdy poród jest inny i każda z nas jest inna :)
 
reklama
Pięknie wyglądacie
Justfora nie bój się CC - ja miałam i żyje haha miałam ratująca życie i zrobili mi pionowe cięcie, bardzo brzydkie. Później wyszło, że prawa strona brzucha jest "fit" (o ile można tak powiedzieć hahaha) a lewa taka oklapnieta :/ no ale to w sumie nie jest takie ważne
O rany, ja myślałam, że pionowych już w ogóle się nie robi [emoji33] ale najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło.
 
Do góry