reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Do dziewczyn, które miały cc no i miały mniej lub więcej ciałka w dolnej części brzucha...
Jak to u Was było? Jak goiła się rana? Czy np. fałdka tłuszczyku jej nie przykrywała? Czy rana miała jak oddychać?
Hej ,u mnie goiło sie jak na psu ,szybko i bez ceregieli ,smarowałam maścią CEPAN śmierdzi okropnie cebulą ,jest tania ale bardzo skuteczna ,praktycznie moja blizna jest cienutka kreseczka ,a i dużo wietrzyłam ,w domu w sukience i bez gaci latałam.
 
reklama
M Lena ,powodzenia ,cc jest nie komfortowe, ale jak jest dziecko to nie myśli się o tym że boli ,nie wstydź się prosić też o przeciw bulowe leki to pomaga chociaż trochę ale zawsze ulga jakaś jest
 
U mnie też mówili, że będzie się źle goic. Jak tylko wyszłam że szpitala po 5 dniach byłam u.swojej gin (nie ona robiła mi cc) od razu dostałam antybiotyk w tabletkach, w sprayu i srebro w sprayu plus octenisept i mydło z nanosrebrem. Po 2 miesiącach na kontroli rana była idealna. Wierzyłam jak miałam czas, ale nie dużo bo przy blizniakach to czasu mało i roboty x2...
Do dziewczyn, które miały cc no i miały mniej lub więcej ciałka w dolnej części brzucha...
Jak to u Was było? Jak goiła się rana? Czy np. fałdka tłuszczyku jej nie przykrywała? Czy rana miała jak oddychać?
 
Hej dziewczynki.
Pozwoliłam sobie zalozyc nowy watek.
Po wczorajszych pomiarach i probach kupienia czegos ..czegokolwiek- zalamka [emoji16]
Screenshot_20190820-120826.jpeg
 
Cześć Wam! :)
Jestem już po wszystkim. Malutka jest już na świecie :) CC poszlo sprawnie, powoli dochodzę do siebie. Może już jutro wyjdziemy ze szpitala :)
Malutka jest grzeczniutka - ładnie je i duzo spi. W sumie to taki glodomorek jest :)
 
Super ! Gratuluję;*
Jak daliście na imię ? Jaka dużą się urodziła? :)
Zdrówka dla Was I szybkiego powrotu do domu. ;*
Cześć Wam! :)
Jestem już po wszystkim. Malutka jest już na świecie :) CC poszlo sprawnie, powoli dochodzę do siebie. Może już jutro wyjdziemy ze szpitala :)
Malutka jest grzeczniutka - ładnie je i duzo spi. W sumie to taki glodomorek jest :)
 
reklama
Do góry