reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja problemów z cukrem nie miałam w ciąży miałam z ciśnieniem są grupy o cukrzycy w ciąży może tam popytaj co jedzą itd będziesz musiała być na diecie dobrze że już w poniedziałek masz lekarza. Gratuluję pierwszej ciąży ja jestem po poronieniu mam syna 3 letniego teraz 3 ciąża mam nadzieję że szczęśliwa. Byłaś już na wizycie u ginekologa? Z jakiego jesteś województwa?
Jestem z. Małopolski.. Tak byłam już na dwóch wizytach.. Na pierwszej był wieczny tylko pecherzyk na drugiej biło już serduszko.. Kolejna wizyta za 1.5 tyg.
 
reklama
Super. Ja byłam narazie na jednej teraz 23 lipca mam prenatalne. Na kiedy masz termin?
Dokładnie lekarz nie określił bo ja generalnie ostatnia miesiączkę miałam dawno temu... Ale będzie to przełom stycznia/lutego..
Kurde dzis mam wybitnie zły dzień.. Jak tak dalej pojdzie to moja psychika źle skończy.. Cały czas gdzieś podświadomie myślę że moje dziecko będzie chore albo coś będzie nie tak.. Nie potrafię nad tym zapanować.. Mam tak ogromne wyrzuty sumienia spowodowane moja waga.. Jeszcze ta cukrzyca...
 
Dokładnie lekarz nie określił bo ja generalnie ostatnia miesiączkę miałam dawno temu... Ale będzie to przełom stycznia/lutego..
Kurde dzis mam wybitnie zły dzień.. Jak tak dalej pojdzie to moja psychika źle skończy.. Cały czas gdzieś podświadomie myślę że moje dziecko będzie chore albo coś będzie nie tak.. Nie potrafię nad tym zapanować.. Mam tak ogromne wyrzuty sumienia spowodowane moja waga.. Jeszcze ta cukrzyca...
Cukrzycę mają i szczuplutkie dziewczyny a co do wagi już nic nie zmienisz jesteś już w ciąży i ciesz się z tego inne zajść nie mogą wcale. Ale strach itd będzie cały czas idziesz na badania prenatalne?
 
Poronilam dziewczyny w 10 +5tc.. I to w dzień swoich urodzin...
Jezuu bardzo mi przykro co się stało? Plamilas? U mnie dziś 10+6 i powiem Ci że dziś miałam tragiczna noc wczoraj bolał mnie ząb i dziąsła cały dzień wyjęty z życia a w nocy jakieś czarne myśli cała noc macalam cycki czy jeszcze bolą i doszłam do wniosku że wcale dziś mam wizytę o 14.20 i myśli że serduszko przestało bić bo wczoraj też detektorem nie mogłam go znaleźć i siedzę jak na szpilkach spać nie mogłam podły dzień. A co u Ciebie dokładnie się stało?
 
Nic nie plamilam czułam się świetnie.. W pewnym momencie odeszły mi wody a za chwilę zaczęło wszystko ze mnie wypadać z wielkim krwotokiem..
 
Nic nie plamilam czułam się świetnie.. W pewnym momencie odeszły mi wody a za chwilę zaczęło wszystko ze mnie wypadać z wielkim krwotokiem..
Aha a nie miałaś bólów brzucha u mnie przed poronieniem bolał brzuch dopiero później się domyśliłam że to były skurcze . Bardzo Ci współczuję kochana byłaś już u lekarza?
 
reklama
Aha a nie miałaś bólów brzucha u mnie przed poronieniem bolał brzuch dopiero później się domyśliłam że to były skurcze . Bardzo Ci współczuję kochana byłaś już u lekarza?
Jestem w szpitalu.. Pare minut przed poraniem miałam skurcze i potem mocny ból brzucha...
Miałam przez 10 h bardzo silny krwotok i skurcze lekarz mówił że to dlatego że to stosunkowo wysoka ciaza.
 
Do góry