reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Jestem w szpitalu.. Pare minut przed poraniem miałam skurcze i potem mocny ból brzucha...
Miałam przez 10 h bardzo silny krwotok i skurcze lekarz mówił że to dlatego że to stosunkowo wysoka ciaza.
Aha no współczuję Ci ja się oczyscilam sama w domu więc też nic miłego. Kiedy byłaś ostatnio na USG?
 
reklama
A w którym tyg poroniłaś? Usg miałam 3 tyg temu jutro miałam mieć kolejne
Aha ja w 8tyg i najgorsze że w dzień byłam na USG serce biło wszystko było oki mimo że plamilam a wieczorem skórze i w nocy było po wszystkim. Wiem co czujesz ja dziś na 14.20 idę dziś u mnie 10+6 i cała w nerwach w miejscu usiedzieć nie mogę i najgorsze te koszmary w ta noc i czarne mysli
 
Pierwsza ciąża.. Na chwilę obecną fizycznie jest znośnie... Ale psychicznie czuje taki wielki ból i pustkę..
 
Cieszę się ze wszysko oki u Ciebie..
Ja nadal w szpitalu.. Dostałam zastrzyk z Immunoglobuliny wczoraj.. Lekarze nie chcę mnie wypuścić do domu tylko każą czekać aż spadnie mi beta hcg.. Próbują zrobić tak żebym nie miała zabiegu bo mówiła że to jednak może mieć wpływ na kolejne ciąże..
 
reklama
Hej dziewczyny, już wcześniej tu pisałam, że staramy się z mężem o Bobo. Kiedy najlepiej udać się na test beta HCG z krwi ? Testy z moczu w dniu spodziewanej miesiączki i jeden dzień po wychodzą negatywne. Iść na betę czy jeszcze poczekać ?
 
Do góry