reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Hej dzwiewczyny, mam mętlik w głowie byłam dzisiaj u gina no i na usg lekarz zapytał a Pani nie jest czasem w ciąży?? Bo jest pęcherzyk odpowiadajacy 4w5d ,test robiłam w środę chyba i był negatywny ,mam skierowanie na betę , no i na dwoje babka wróżyła ,albo to pęcherzyk ciążowy albo może to być krew przed @ ,cholera miałam się nie nastawiać a jednak
Oby to była ciąża, trzymam kciuki
 
jejku dziewczyny dziękuję za kciuki oby to było to ,kuźwa boję się,raz dwa lata temu miałam test nord z piękna kreseczką,pojechałam do lekarza za dwa dni i nic nie było,kazał zrobić betę i już nie musiałam bo dostałam okres,wyłam jak głupia bo się nakręciłam,potem w tamtym roku w październiku chyba miałam test z rossmana facalle i też z kreseczką bladzioszek ale widoczny zrobiłam betę i była ujemna i znów zawód ,a teraz dygam
 
jejku dziewczyny dziękuję za kciuki oby to było to ,kuźwa boję się,raz dwa lata temu miałam test nord z piękna kreseczką,pojechałam do lekarza za dwa dni i nic nie było,kazał zrobić betę i już nie musiałam bo dostałam okres,wyłam jak głupia bo się nakręciłam,potem w tamtym roku w październiku chyba miałam test z rossmana facalle i też z kreseczką bladzioszek ale widoczny zrobiłam betę i była ujemna i znów zawód ,a teraz dygam
No i spać nie bede mogła [emoji87]
 
Hej dziewczyny! Tez mam niemały problem 😰 Otyłość, IO, PCOS i jeden jajnik. Ważę 92kg staramy się o dzidziusia 9 miesięcy. We wrześniu mój ma iść badać nasienie... Już momentami nie mam siły :(
 
Cześć dzwiewczyny ,zaraz ubieram się i zmykam na betę ,w nocy cholera spać nie mogłam z tego wszystkiego , jestem zła bo się miałam nie nakrecać a jednak ,nie da się ,jak bardzo się pragnie
 
reklama
Do góry