reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Hej dziewczyny😊 chciałabym do Was dołączyć. W październiku stuknie mi 38lat i wlasnie jestem w 1 ciazy..jakis 6 tydzirn z badania usg. Strasznie się obawiam, bo mam ogromną otylosc.. w zasadzie lekarze nie dawali mi szans, a jak poszlam do kliniki niepłodności to zostałam potraktowana jak.. w sumie sama nie wiem..Chyba lekarka jak mnie zobaczyłam to od razu postawila na mnie krzyżyk i wizyta po przedstawieniu cennika została zakończona.. bez badań, bez niczego.. Chcialam zapytac czy są tu moze jakies dziewczyny które waza gruboo ponad 100kg i udało im się urodzić zdrowe dziecko..ciagle mysle o tym ze poronie😔 Milego wieczoru laseczki
 
Hej dziewczyny😊 chciałabym do Was dołączyć. W październiku stuknie mi 38lat i wlasnie jestem w 1 ciazy..jakis 6 tydzirn z badania usg. Strasznie się obawiam, bo mam ogromną otylosc.. w zasadzie lekarze nie dawali mi szans, a jak poszlam do kliniki niepłodności to zostałam potraktowana jak.. w sumie sama nie wiem..Chyba lekarka jak mnie zobaczyłam to od razu postawila na mnie krzyżyk i wizyta po przedstawieniu cennika została zakończona.. bez badań, bez niczego.. Chcialam zapytac czy są tu moze jakies dziewczyny które waza gruboo ponad 100kg i udało im się urodzić zdrowe dziecko..ciagle mysle o tym ze poronie😔 Milego wieczoru laseczki

Tutaj na grupie to nie wiem, ale jest taka modelka Tess Holliday i ona ma dwoje dzieci 😉 także da się na pewno ciążę donosić ważąc dużo
 
Hej dziewczyny😊 chciałabym do Was dołączyć. W październiku stuknie mi 38lat i wlasnie jestem w 1 ciazy..jakis 6 tydzirn z badania usg. Strasznie się obawiam, bo mam ogromną otylosc.. w zasadzie lekarze nie dawali mi szans, a jak poszlam do kliniki niepłodności to zostałam potraktowana jak.. w sumie sama nie wiem..Chyba lekarka jak mnie zobaczyłam to od razu postawila na mnie krzyżyk i wizyta po przedstawieniu cennika została zakończona.. bez badań, bez niczego.. Chcialam zapytac czy są tu moze jakies dziewczyny które waza gruboo ponad 100kg i udało im się urodzić zdrowe dziecko..ciagle mysle o tym ze poronie😔 Milego wieczoru laseczki
Da się ❤️ co u Ciebie? Przecież w innych krajach też da mamy otyłe i rodzą zdrowe dzieci.

@bigmom @Dorocia83 co u Was? Ja już 26+3 i niestety plus 9-10 kg 🙈
 
reklama
A dawno nikt nic nie pisał... Chciałam się trochę wygadać, trochę poradzić, tak jak w temacie w związku z nadwaga.
Ważę 80kg przy 165cm. Jestem w pierwszej ciąży, 15 tydzień. Mieszkam za granica. Opieka całkiem inna niż w Polsce z tego co czytam... Ogólnie w ciąży nikt mnie nawet ani razu nie zważył. Nie robią tego tutaj i w tym gabinecie położniczym do którego chodzę. Narazie nie przytyłam nic. Nie wiem ile powinnam i czy powinnam w ogóle. Mogłabym zapytać położnej ale właściwie to widzę, że tutaj jakoś nie przywiązują zbytnio uwagi bo według tego co się dowiedziałam to tylko stresuje kobietę ciężarna a nic nie wnosi. Tak wyczytałam na tutejszych stronach internetowych, taki powód dlaczego tego nie robią... Nie wiem czy to takie dobre, jakaś kontrola może by się przydala. Wyszło mi BMI chyba ponad 29. To za wiele też nie mogę przytyć według tego kalkulatora... Nie wiem czy przy tej wadze co mam jak nie tyje narazie nic to też jest ok? Jem normalnie, staram się zdrowo. Nie chodzę głodna. Co myślicie ? W ogóle o tej całej sytuacji.
 
Do góry