reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Witajcie wieczorową porą,

agnella: dzięki za link. Moja mama swego czasu była właśnie na tej diecie. Nie wiedziałam, że ona działa także na płodność. Muszę to przemyśleć. W zasadzie nic nie zaszkodzi, a jeśli przy tym pomoże to będzie super.

aisha: hahaha dobre :)


Padam, więc zmykam ;)
Dobrej nocy!
 
reklama
Jugoslawa: ja tez nie wiedzialam...chcialam sobie detoks wiosenny i zrobic i masz Ci klops, taka niespodzianka :-)

Dzieki dziewczyny za rady, czyli te plecy to jednak normalne...bo niektore dziewczyny w ciazy u mnie w pracy (Francuzki glownie choc to w sumie powinno miec malo do rzeczy, zwlaszcza ze niektore z nich takze mialy nadwage przed zajsciem) mowia ze 'troche za wczesniej jak na bole plecow'...dlatego sie martwilam ze moze cos nienormalnego sie dzieje i u mnie wynika to z lordozy, ktorej co prawda nie mam stwierdzonej, ale jako ze cale zycie mam nadwage i nosze 'worek' przed soba na brzucha, odcinek tak jest i zawsze byl wypchniety do przodu a pewne cwiczenia gdzie pracowaly miesnie brzucha jeszcze bardziej poglebialy problem i trzeba ich bylo od zawsze unikac
 
ja chodzę na ćwiczenia dla ciężarnych - rewelacja, polecam każdemu, ciało się dużo lepiej czuje :) oprócz tego basen fajnie rozluźnia.

wracając do tematu mdłości to u mnie najlepiej się sprawdziła i dalej sprawdza herbatka Dobre Trawienie , jak się pije regularnie to mdłości ustępują
 
Cześć.
Nowaewa, ja właśnie chciałam chodzić na basen - ale niestety pierwszy raz jak się wybrałam spadłam ze schodów i skręciłam nogę. I teraz boję się sama chodzić, bo niestety na basenie jest mokro i ślisko. Teraz ćwiczę sobie w domu pozycję jogi dla ciężarnych, które pokazała nam położna. Fajnie jest, choć warto by ktoś był przy nas wtedy, na wszelki wypadek.
Agnella, mnie plecy bolały bardzo w pierwszym trymestrze ciąży, w drugim trochę się uspokoiło. Teraz wkraczamy w 3trymestr i jak na razie jest ok. Aż się zdziwiłam, bo przed ciążą miałam bardzo silne bóle, kilka razy rwę kulszową.
Męczy mnie za to okropna zgaga, normalnie w nocy spać nie mogę:(
 
a mnie rozbolała kość ogonowa po cwiczeniach na szkole rodzenia :/ dzis tez mam zajecia ale chyba zrezygnuje z tych cwiczen. Miałam dwa zajęcia do tej pory i powiem wam że nudne, kiepskie :/ te babki przynudzają albo mówią tak oczywiste rzeczy typu co trzeba kupic dla dziecka, lozeczko i wozek, no jakby nikt o tym nie wiedział :/ eh
 
olucha ja miałam równie beznadziejną szkołę rodzenia... tyle, że mnie nawet ćwiczeń oddechowych nie yło.... żenada tylko przynudzały jak flaki z olejem na temat kąpania i przewijania... to co mogły w 10 min powiedzieć rozwlekały na 1,5 godziny!!!! grrrr
 
no właśnie, czasem to nawet nie żałuje że mąż nie chodzi ze mną bo by tam przysnął...
Marysia gratuluję! :-D napisz w wolnej chwili jak się czujesz po tej cesarce? bo mnie też najprawdopodobniej ona czeka...
 
Wiesz co ta cc znioslam calkiem dobrze,juz na 3 dzien owszembolalo ale niebylotak tragicznie jak po 1 cc, wsumie dzisiaj wyszlam do domu. A w czwartek urodzilam. I dzisiaj calkiem niezle mi juz idzie chodzenie wwstawanie, tylko ta rana tak nie wyglada pieknie jak po 1 cc.
 
reklama
Do góry