reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Dojechaliscie?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
też trzymam kciuki :) najważniejsze zawsze jest zdrowie i dobro mamy i dziecka, a takie kwestie jak wygląc czy otyłość to kwestia nie mająca przy tym żadnego znaczenia
 
Mi lekarz też prognozował dlugi poród. Jak trafiłam do szpitala miałam rozwarcie na jeden palec. Kazał mi zbierać siły. Ze swojego magicznego badania stwierdził że będę rodzić o godzinie 23, a była godzina 9 rano. Zrobiłam mu psikusa i urodzilam o godzinie 15. Jakie było jego zdziwienie gdy wszedł na sale porodową i zobaczył mnie wzywającą Wszystkich Świętych ;)
 
Mimi2330 położna mi bardzo dużo pomogła, zrobiła mi masaż szyjki i lewatywe. Cieszę się że mam dobre wspomnienia z porodu, nie będę miała traumy przy następnym porodzie. Chcemy z mężem mieć 3 dzieci, a na pewno dwójkę
 
reklama
Do góry