reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ten z 15dc to raczej pozytyw ,mi się testy wczoraj skończyły , muszę podskoczyć do rosmana i kupić,co do odchudzania to powiem ci że też w tym cyklu staram się zrdowiej jeść,nawet na parze gotuje obiady ,a zamiast chleba jem wafle ryżowe ,ale ja nie mam problemu z pieczywem bo nie przepadam
O to dobrze 😊 ja staram się ciemne pieczywo jeść. Też myślę że 15 DC to pozytyw. Tak myślę co tu dziś robić :-) pewnie jakiś spacer 🙂
 
reklama
U mnie test mnie wk..... Ł mocno cholera nie ciemnieje a brzuch mnie boli okresowo i wydaje mi się że owulka już tuż tuż, a testy na to nie wskazują
 
witam sie z wami z rana , test ciulowy chyba owu była w 13dc wtedy test był najfajniejszy ale nie tak ciemny jak u justi ,cholera wie ,będzie co ma być ,zalecenia doktora wszystkie przestrzegałam teraz pozostaje poczekać , miłej niedzieli wam życzę ,u mnie ciepło ale za chmurami i nie wiadomo czy deszczu z tego nie będzie .😘
 
witam sie z wami z rana , test ciulowy chyba owu była w 13dc wtedy test był najfajniejszy ale nie tak ciemny jak u justi ,cholera wie ,będzie co ma być ,zalecenia doktora wszystkie przestrzegałam teraz pozostaje poczekać , miłej niedzieli wam życzę ,u mnie ciepło ale za chmurami i nie wiadomo czy deszczu z tego nie będzie .😘

masz zdjęcia testów?


Mi znów pozytywny wczoraj wyszedł 🤔 a chyba juz nie powinien ehh
 
reklama
Hej. Potrzebuje pomocy.
Moja przyjaciolka robi testy owulacyjne od 14 dc, codziennie o tej samej porze, do 21 dc wszystkie testy byly negatywne. Wczoraj 22dc o godz 20 wyszla pierwsza buzka, o godzinie 23 juz kolko, w 23 dc zrobila rano- tak jak doradzily dziewczyny na grupie i rowniez wyszla buzka, ale juz o 11 30 samo kolko od czego to moze zalezec? Robi dwa rozne- clear blue i innej firmy. Ten innej firmy tak jakby caly czas pokazywal negatyw- ciezko jej stwierdzic poniewaz sie na tym nie zna, pierwszy raz robi te testy. Oczywiscie Zrobi kolejny test o godzinie 20 jak zawsze,zeby sprawdzic, ale czuje sie teraz troche skolowana i nie wie co myslec. Wczoraj zobaczyla rowniez przezroczysty sluz, dzis juz go nie ma 🙈 Szyjke macicy po okresie miala caly czas nizej i otwarta, dopiero od wczoraj jest wyzej.
Cykle ma bardzo nieregularne, czasem 28 dni,czasem32- 35 a ostatni miala 46 dni. Miesiaczke ostatnia miala od 26.06 do 04.07, 8.07 miala silny bol jajnika- 12.13 i 14 lipiec miala bardzo skape plamienie. Czy test mogl sie pomylic? Aplikacja flo pokazywala,ze owulacja nastapi 23 lipca, po zaznaczeniu pozytywnego testu zmienilo jej na 19 lipca.
Temperatura wczoraj skoczyla jej do 37.19 Ogolnie miala dziwne tepmeratury w tym cyklu. Staraja sie juz bardzo dlugo o pierwszego maluszka,stad decyzja o testach,myslala,ze jej pomoga trafic w dni plodne :( Co ma o tym myslec? Czy ta owulacja byla,czy jeszcze nie? Powinna dalej robic testy czy juz odpuscic i zaczekac do nastepnego cyklu?
Dodam testy jakie miala. Dziekuje z gory za odpowiedz.
 

Załączniki

  • 20200719_082321.jpg
    20200719_082321.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 40
  • 20200719_082355.jpg
    20200719_082355.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 30
  • 20200718_233256.jpg
    20200718_233256.jpg
    951,2 KB · Wyświetleń: 30
  • 20200719_120934.jpg
    20200719_120934.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 33
  • 20200719_120957.jpg
    20200719_120957.jpg
    487,9 KB · Wyświetleń: 30
Do góry