reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Cudnie gratuluję. Jakie imiona Ci się podobają?😊
Oj i tu problem bo nie wiem jedynie Anastazja ale już zdrobnienie Nastka średnio mi się podoba jeszcze wczoraj przeszło mi przez myśl Tosia Antonina ale nie wiem muszę na coś się zdecydować i mówić do dzidzi po imieniu bo jakoś jak o niej mówię to jak o chłopcu pewnie temu że mam syna i nie mogę się przestawić. Macie jakieś propozycje?
 
reklama
Oj i tu problem bo nie wiem jedynie Anastazja ale już zdrobnienie Nastka średnio mi się podoba jeszcze wczoraj przeszło mi przez myśl Tosia Antonina ale nie wiem muszę na coś się zdecydować i mówić do dzidzi po imieniu bo jakoś jak o niej mówię to jak o chłopcu pewnie temu że mam syna i nie mogę się przestawić. Macie jakieś propozycje?
Z tymi imionami wcale nie jest tak łatwo. U nas chyba byłaby Pola lub Leon lub Jakub 🙂 o.ile.uda się kiedyś zajść w ciążę 🤔❤️

Mam juz w domu Julitkę 14 lat i Milenkę 9 lat. 😊
 
Z tymi imionami wcale nie jest tak łatwo. U nas chyba byłaby Pola lub Leon lub Jakub 🙂 o.ile.uda się kiedyś zajść w ciążę 🤔❤️

Mam juz w domu Julitkę 14 lat i Milenkę 9 lat. 😊
Z tymi imionami wcale nie jest tak łatwo. U nas chyba byłaby Pola lub Leon lub Jakub 🙂 o.ile.uda się kiedyś zajść w ciążę 🤔❤️

Mam juz w domu Julitkę 14 lat i Milenkę 9 lat. 😊
Hmm Milenka muszę z mężem pogadać to tytuł jego ulubionej piosenki "Milenka"
 
Cześć dziewczynki Asiu gratulacje córci moja ma Martynka,Lidia Jak by było drugie to podoba mi się Magdalena Izabella,albo Emilia,a dla chłopca Filip i Mikołaj i to te dwa typy , może kiedyś będę myśleć nad tym narazie mam inne myśli. Ty Asiu 4kg na plusie a ja muszę się pochwalić 5na minusie fakt przez stres,ale mam jakieś zacięcie przynajmniej .
 
Cześć dziewczynki,co tam u was?? U mnie powoli dochodzimy do siebie na nowo , ale póki co przeszłam na tabletki anty bynajmniej na dwa miesiące, potem zobaczę czy kontynuować czy znowu próbować się starać , póki co mam cel schudnąć narazie ,nie chcę zapeszac ,ale jest koło 10 na minusie 🥳 ,ale ciężko jest bardzo długa droga przedemna .
 
reklama
Cześć dziewczynki,co tam u was?? U mnie powoli dochodzimy do siebie na nowo , ale póki co przeszłam na tabletki anty bynajmniej na dwa miesiące, potem zobaczę czy kontynuować czy znowu próbować się starać , póki co mam cel schudnąć narazie ,nie chcę zapeszac ,ale jest koło 10 na minusie 🥳 ,ale ciężko jest bardzo długa droga przedemna .
Trzymam kciuki, ja jestem na końcówce i dałabym wiele aby zacząć z niższą wagą. 😬
 
Do góry