reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

out off topic - o niczym

My dzisiaj oglądaliśmy dokument "Żeby dziecko nie spadło" na jedynce o niezwykłym małżeństwie - oboje cierpią na dziecięce porażenie mózgowe. Ona jest w miarę sprawna fizycznie, na pierwszy rzut oka wydaje się zdrowa, on ma problem z chodzeniem, mimiką, ruchami. Ale jest komikiem i tak zarabia na życie! Mają dwoje dzieci, tu akurat pokazywano jej drugi poród i wspólną opiekę nad noworodkiem. Niesamowite :szok: A zdrowe kobiety narzekają że sobie rady nie mogą dać! Już chyba nigdy nie będę narzekać.

p.s. Przy okazji odkryłam wchodząc na stronę TVN Style że Kasia Bosacka jest w ciąży, fajnie, bardzo ją lubię :-)
 
reklama
45773_336986896411226_159539434_n.jpg
 
Oglądałam dzisiaj "Cherry i niezwykły świat kobiet" na tvn style. Niestety tylko fragmenty ale wydaje się fajne. Musze koniecznie porządnie obejrzec cały odcinek. To nowy serial autorki "7 kobiet"
obejrzałam to wczoraj w internecie . Warto;-)

Dziunka też to oglądałam i za każdym razem kiedy dziecko ojciec podnosił drżałam o to , czy nie spadnie mu.

Kiragold radośc tej małej bezcenna!
 
Mi się już ten kawałek znudził. Codziennie od dłuższego czasu słuchanie po kilkanaście razy dziennie, w końcu musiał zbrzydnąć :-D:-D:-D:-D No ale boski w gruncie rzeczy jest.
 
hahahahha ana to sobie nasi mogą podać ręce, może ja nie będę pokazywać co kocha Marcel. :-D:rofl2::nerd:

Albo Wam pokażę, tylko nie mowcie ze młody ma zrytą psychę ;p
Slipknot - Wait And Bleed (Original Cut) - YouTube
Młody uwielbia to. Wariuje przy tym jak i te wariaty w teledysku. Zreszta młodego poki co nie interesują zabawy, i inne dziecięce zajęcia. On chce ciągle siedziec na "próbowni" i walić godzinami w gary [perkusję]. W przedszkolu tez na wszystkim gra, a jak śpiewają/słuchają/tańczą to do byle jakiej piosenki Marcel odwala rasowe pogo. Dobrze ze wychowawczynie/nauczycielki Marcela to moje koleżanki, pewnie inne by się juz martwiły o jego psychikę :baffled:
Jednym słowem wariat.
 
Ostatnia edycja:
A jeszcze powiem Wam jakie ziółko jest z Marcela. Sytuacja trochę zabawna - dla nas, dorosłych.
Otóż w maluchach jest taka Madzia, z wieku Marcela ale mniejsza o pół głowy i taka mniej poradna. Marcel bardzo jej pomaga, pilnuje by nikt jej nie uderzył i widać ze obrał sobie ją - taki rycerz normalnie :-D:-D
Natomiast sytuacja się komplikuje bo Madzia ma siostre w starszakach czy tam w średniakach- Wiktorię, która jak się okazało [ze to ona] pisze/maluje listy miłosne do Marcela i zostawia w jegp szafce w przebieralni. Sytuacja wyszła napięta w ferie bo dzieci mało, wszystkie w jednej sali. Ten pomaga Madzi, starsza wkurza się i wyżywa na młodszej siostrze niczemu nie winnej ........ Panie w szoku .......... miłosny trójkąt ....... :szok::-D:sorry2::confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry