reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Ovarin a owulacja

c@t

Dołączył(a)
15 Maj 2020
Postów
9
Zachęcona wieloma wpisami na różnych forach, zdecydowałam, że rozpocznę brać Ovarin. Wiele dziewczyn pisze, ze pomógł im zajść w ciążę.
Zaczęłam go brać więc na początku cyklu. Jednocześnie zaczęłam wspomagać się testami owulacyjnymi.
Wydawało mi się, że w połowie cyklu linie testowe były tego samego koloru. Dziś jest jednak 30 dzień cyklu (cykle 35-36 dni) i pojawiła się bardzo wyraźna kreska. Już wczoraj (29 dnia cyklu) kreska była wyraźna. Czuję też kłócia po lewej stronie brzucha. Czy to możliwe, że Ovarin przesunął mi owulację na tak późny termin?
Może ktoś miał podobnie?😱😱
 
reklama

witch84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2015
Postów
6 500
Pamiętaj, że zdarza się, że testy owu wychodzą jak jest ciąża. Zamiast w 29dc robić test owu, raczej powinnaś zrobić test ciążowy.
 

porzeczka97

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Maj 2020
Postów
446
Miositogyn będę brać, dwóm koleżankom pomógł
Nie polecam miostigoyn z własnego doświadczenia i koleżanek i rozmowy z ginekologiem. Brałas pierwszy cykl ovarin, jego trzeba pobrać kilka miesięcy. Miositogyn reguluje miesiączkę(podobno, mi nawet tego nie wyregulowal, a brałam 2 lata i w ciążę przy nim nie zaszlam)
 
reklama
Do góry