reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ovarin

Sisi1992

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
23 Listopad 2021
Postów
135
Hej dziewczyny!
Czy któraś Pani z pcos stosowała ovarin lub podobny lek?
Jakie macie opinie i jakie efekty? Pomógł w zajściu w ciążę?
 
reklama
W moim przypadku pomógł. Mam PCOS i bardzo nieregularne miesiączki. Wyregulował mi cykl. Z miesiączek raz na 3 miesiące zmieniło się na około 30-35 dc. Mam dwójkę dzieci,przy każdych staraniach stosowałam ovarin. Na efekty trzeba poczekać. I wiadomo na każdą z nas inaczej może wpłynąć. Jednej nic nie pomoże,a druga powie że jest super. Osobiście uważam, że suplementacja Ovarinu przy staraniach nie zaszkodzi.
 
W moim przypadku pomógł. Mam PCOS i bardzo nieregularne miesiączki. Wyregulował mi cykl. Z miesiączek raz na 3 miesiące zmieniło się na około 30-35 dc. Mam dwójkę dzieci,przy każdych staraniach stosowałam ovarin. Na efekty trzeba poczekać. I wiadomo na każdą z nas inaczej może wpłynąć. Jednej nic nie pomoże,a druga powie że jest super. Osobiście uważam, że suplementacja Ovarinu przy staraniach nie zaszkodzi.
Witam długo brałaś ovarin?
 
Oprócz ovarinu mogę polecić proxeed women i fertistimin. Jest też inofem. We wszystkich tych suplach gospodarkę hormonalna mają regulować inizytole :)
 
Ja stosowałam tabletki z wyciągiem z Niepokalanka - Cyclodynon, do tego brałam kwas foliowy, magnez i cynk. Zaszłam w 3 cyklu.
 
reklama
Cześć, i jak pomogl Ci Ovarin z zajściem? Ja jestem na razie w połowie drugiego opakowania.. czekam na jakieś efekty..
 
Do góry