reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oveleap - opinie o dzialaniu. Gdzie mozna kupic wstrzykiwacz?

IZABELA 1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Sierpień 2022
Postów
193
Witajcie, podzielcie się w jakim celu stosowałyście i czy jestescie zadowolone z dzialania leku OVELEAP. Ja dostalam zalecenie użycia go w przypadku cienkiego endometrium w 7, 8 i 9 dniu cyklu, ale na ulotce przeczytalam ze dziala on glownie na stymulacje owulacji. Zgłupiałam. Bo na stymulacje dostalam Aromek od 2 do 8dc 2x1. Czy oba leki naraz to nie za dużo? Przeraza mnie trochę sposob podania. Nie mam nawet tej "maszyny" wstrzykiwacza jeszcze zakupionego. Podobno ciezko go kupić. Czy ma ktoś informacje gdzie mogę go dostac lub czy ma ktoś do odsprzedania? Ponowne starania zaczynam dopiero za 2 miesiące, jestem po 3 poronieniach. Dziekuje za wszelkie pomocne odpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Myślę, że aby Ovaleap zadziałał jako lek na stymulację, powinno się go stosować o wiele dłużej i zacząć wcześniej w cyklu. Ponadto na pewno masz niewielką dawkę.
Starasz się od 2 miesięcy naturalnie i już dostałaś leki...?
 
Myślę, że aby Ovaleap zadziałał jako lek na stymulację, powinno się go stosować o wiele dłużej i zacząć wcześniej w cyklu. Ponadto na pewno masz niewielką dawkę.
Starasz się od 2 miesięcy naturalnie i już dostałaś leki...?
Poprawilam wpis powyżej. Ponowne starania, 3 poronienia. Oveleap zostal mi przepisany nie na stymulacje a na poprawe endometrium, a ulotka mowi co innego. Stad moje zastanowienie czy to nie za dużo jak polacze go z aromkiem. Polki co, nie mam wstrzykiwacza :/.
 
Poprawilam wpis powyżej. Ponowne starania, 3 poronienia. Oveleap zostal mi przepisany nie na stymulacje a na poprawe endometrium, a ulotka mowi co innego. Stad moje zastanowienie czy to nie za dużo jak polacze go z aromkiem. Polki co, nie mam wstrzykiwacza :/.
Mnie akurat sam wstrzykiwacz został ;-)
Tak, rozumiem, że nie masz tego leku przepisanego na stymulację. I nie zadziała na stymulację w tej formie. Był tu gdzieś kiedyś może z jeden przypadek, że dziewczyny też używały leku na stymulację w innym celu. Pewności nigdy mieć nie mogę na odległość, ale myślę, że lekarz wie, co robi...?
 
Rozumiem, czyli ze jak mam zalecenie 7-9 dzien to nie zadziala stymulujaco a bardziej poprawi receptywnosc tego endometrium. A czy moge zapytac jak OVELEAP byl stosowany u Cb i czy masz jakas opinie jak on zadzialal i czy sie sprawdzil? Widzisz, ja to sie wkopalam troche. Kupilam ten lek, ale nie mam wstrzykiwacza, nigdzie go nie mozna znalezc. Gdzie Tobie sie udalo kupic? Myslisz ze to ma jakies znaczenie, czy jest nowy czy odkupiony od kogos, czyli ze jest to bezpieczne? Ja go nie widzialam wiec nie wiem jak on dziala. Ten oveleap jesli mam np endometrium ladne to nie musze stosowac, ale ze on mi nie zaszkodzi, tak gin powiedzial. Wiec nie wiem, czy po prostu poswiecic ten lek, przeterminuje sie i zmarnuje, czy jakos sprobowac znalezc, odkupic ten wstrzykiwacz. Daj znac jesli Ty bys chciala sie go pozbyc :).
 
Rozumiem, czyli ze jak mam zalecenie 7-9 dzien to nie zadziala stymulujaco a bardziej poprawi receptywnosc tego endometrium. A czy moge zapytac jak OVELEAP byl stosowany u Cb i czy masz jakas opinie jak on zadzialal i czy sie sprawdzil? Widzisz, ja to sie wkopalam troche. Kupilam ten lek, ale nie mam wstrzykiwacza, nigdzie go nie mozna znalezc. Gdzie Tobie sie udalo kupic? Myslisz ze to ma jakies znaczenie, czy jest nowy czy odkupiony od kogos, czyli ze jest to bezpieczne? Ja go nie widzialam wiec nie wiem jak on dziala. Ten oveleap jesli mam np endometrium ladne to nie musze stosowac, ale ze on mi nie zaszkodzi, tak gin powiedzial. Wiec nie wiem, czy po prostu poswiecic ten lek, przeterminuje sie i zmarnuje, czy jakos sprobowac znalezc, odkupic ten wstrzykiwacz. Daj znac jesli Ty bys chciala sie go pozbyc :).
Stosowałam Ovaleap jako lek stymulujacy przed punkcją do in vitro, więc to inny kontekst... Ale byłam bardzo zadowolona, zadziałał świetnie 😉. Rozumiem, że kupiłaś "naboje" z lekiem? To możliwe, że lekarz nie przepisał Ci do nich pena...? Dziwne. Chętnie bym Ci swój oddała, ale koszty + tempo wysyłki z Francji mogą nie być tego warte. Musisz też mieć igły.
 
Rozumiem. Ja mieszkam w UK, a lek mam w Polsce. Teraz na weekendzie lece to go przywiozę. Wysle Ci zdjecie tego co on zawiera. A pen, racja poprosze o receptę na niego 🙂
 
Tak. Jeden wklad z plynem i 10 takich jakby małych wklado-igiel? Dla mnie to kompletna nowość i kosmos, nie wiem jak to opisac.
 
reklama

Załączniki

  • 20231226_135146.jpg
    20231226_135146.jpg
    939,6 KB · Wyświetleń: 9
  • 20231226_135206.jpg
    20231226_135206.jpg
    1 023,8 KB · Wyświetleń: 8
  • 20231226_135245.jpg
    20231226_135245.jpg
    874,9 KB · Wyświetleń: 9
Do góry