reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ovitrell

Bardzo jestem wdzieczna za każdą sugestię.. mialam wczoraj ostatnie badanie krwi i niestety hormonu ciazowego nie ma juz w organizmie
.. dzwonilam do pani doktor poniewaz nadal bardzo zle sie czuje ..do tego doszedl pecherz... biegam do toalety co 2h srednio :(
Lekarka odmowila mi wizyty ..mam czekac na miesiaczke ..ktora powinnam miec w sobote
Plamie na brazowo ..
Zapytalam ja o ovitrel ,czy mogl spowodowac podniesienie hormonu ..powiedziala ,ze na pewno nie ..wiec bylam w ciazy ,a teraz mam to w sobie i nie moge wydalic ? Czlowiekowi odechciewa sie wszystkiego 😭😭
 
reklama
Zmien lekarke. Po pierwsze, co to znaczy ze odmawia wizyty?! Jestes po hormonach, możesz mieć torbiel nie wiadomo co sie dzieje.

Po 2 - po ovitelle BETA moze byc w moczu i krwi. Screen z ulotki:
Screenshot_20230321-161958_Chrome.jpg
 
Bardzo jestem wdzieczna za każdą sugestię.. mialam wczoraj ostatnie badanie krwi i niestety hormonu ciazowego nie ma juz w organizmie
.. dzwonilam do pani doktor poniewaz nadal bardzo zle sie czuje ..do tego doszedl pecherz... biegam do toalety co 2h srednio :(
Lekarka odmowila mi wizyty ..mam czekac na miesiaczke ..ktora powinnam miec w sobote
Plamie na brazowo ..
Zapytalam ja o ovitrel ,czy mogl spowodowac podniesienie hormonu ..powiedziala ,ze na pewno nie ..wiec bylam w ciazy ,a teraz mam to w sobie i nie moge wydalic ? Czlowiekowi odechciewa sie wszystkiego 😭😭
Zmień lekrza . Nie ma prawa odmówić ci wizytę zwłaszcza , że do niej chodzisz i taki zastrzyk podnosi hormon. Masakra
 
Nie bagatelizuj takich objawów umów się do innego lekarza. Bo tak naprawdę nie wiadomo co ci jest czy zapalenie czu torbiel itp. jescze jak doszedł pęcherz.:(
 
Bardzo jestem wdzieczna za każdą sugestię.. mialam wczoraj ostatnie badanie krwi i niestety hormonu ciazowego nie ma juz w organizmie
.. dzwonilam do pani doktor poniewaz nadal bardzo zle sie czuje ..do tego doszedl pecherz... biegam do toalety co 2h srednio :(
Lekarka odmowila mi wizyty ..mam czekac na miesiaczke ..ktora powinnam miec w sobote
Plamie na brazowo ..
Zapytalam ja o ovitrel ,czy mogl spowodowac podniesienie hormonu ..powiedziala ,ze na pewno nie ..wiec bylam w ciazy ,a teraz mam to w sobie i nie moge wydalic ? Czlowiekowi odechciewa sie wszystkiego 😭😭
brałam Ovitrelle Beta do 11 dni po była pozytywna , nie byłaś w ciąży i nie masz nic w sobie czekaj na okres , a i sprawdź czy twoja lekarka ma jakiekolwiek wykształcenie w tym kierunku .
 
Bardzo jestem wdzieczna za każdą sugestię.. mialam wczoraj ostatnie badanie krwi i niestety hormonu ciazowego nie ma juz w organizmie
.. dzwonilam do pani doktor poniewaz nadal bardzo zle sie czuje ..do tego doszedl pecherz... biegam do toalety co 2h srednio :(
Lekarka odmowila mi wizyty ..mam czekac na miesiaczke ..ktora powinnam miec w sobote
Plamie na brazowo ..
Zapytalam ja o ovitrel ,czy mogl spowodowac podniesienie hormonu ..powiedziala ,ze na pewno nie ..wiec bylam w ciazy ,a teraz mam to w sobie i nie moge wydalic ? Czlowiekowi odechciewa sie wszystkiego 😭😭
wystarczy przeczytać ulotkę , wyraźnie napisane w surowicy o w moczu , krew tez wychodzi pozytywna
 
Bardzo jestem wdzieczna za każdą sugestię.. mialam wczoraj ostatnie badanie krwi i niestety hormonu ciazowego nie ma juz w organizmie
.. dzwonilam do pani doktor poniewaz nadal bardzo zle sie czuje ..do tego doszedl pecherz... biegam do toalety co 2h srednio :(
Lekarka odmowila mi wizyty ..mam czekac na miesiaczke ..ktora powinnam miec w sobote
Plamie na brazowo ..
Zapytalam ja o ovitrel ,czy mogl spowodowac podniesienie hormonu ..powiedziala ,ze na pewno nie ..wiec bylam w ciazy ,a teraz mam to w sobie i nie moge wydalic ? Czlowiekowi odechciewa sie wszystkiego 😭😭
Ale Ty w ciąży nie byłaś. Lekarka chyba kupiła dyplom na allegro.
Skoro plamisz to może zaczyna Ci się okres i stąd to złe samopoczucie. Lub wdało Ci się jakiś zapalenie pęcherza.
 
Pokaże ci na swoim przykładzie działanie Ovitrelle górne testy są ciążowe ,dolne owulacyjne
 

Załączniki

  • IMG_5604.jpeg
    IMG_5604.jpeg
    58,7 KB · Wyświetleń: 30
  • IMG_5605.jpeg
    IMG_5605.jpeg
    54 KB · Wyświetleń: 30
brałam Ovitrelle Beta do 11 dni po była pozytywna , nie byłaś w ciąży i nie masz nic w sobie czekaj na okres , a i sprawdź czy twoja lekarka ma jakiekolwiek wykształcenie w tym kierunku .
Jutro mam wizyte u innego lekarza :(
Wybralam lekarke z rekomendacji
Czlowiek zaufa .. a potem takie rzeczy sie dzieja .. naprawde z mezem uwierzylismy ..,ze bedziemy rodzicami ..taki lekarz nie zdaje sobie sprawy jaka krzywde moze zrobic ..poza ta fizyczna ...
 
reklama
Jutro mam wizyte u innego lekarza :(
Wybralam lekarke z rekomendacji
Czlowiek zaufa .. a potem takie rzeczy sie dzieja .. naprawde z mezem uwierzylismy ..,ze bedziemy rodzicami ..taki lekarz nie zdaje sobie sprawy jaka krzywde moze zrobic ..poza ta fizyczna ...
to strasznie przykre ze w tych czasach można się jeszcze spotkać z takim brakiem kompetencji na stanowisku lekarza ,mam nadzieje ze traficie na odpowiedniego i z jego pomocą szybko wam się uda 🤞🏻
 
Do góry