reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ovitrelle a temperatura

xcarolinex

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Sierpień 2018
Postów
86
Mam pytanie czy ovitrelle podnosi temperaturę ciała ? Jestem cztery dni po zastrzyku i temperaturę 37.1 I oczywiście już myśli są że może jednak się udało .. no i drugie pytanie. Czy testy owulacyjne mogą wychodzić fałszywe przy tym zastrzyku ? Zastrzyk miałam 3.10 (czwartek) a na następny dzień na teście były dwie kreski i w sobotę też były dwie ale już mocniejsze a w niedzielę znów dwie ale slabsze. I bardzo mnie zastanawia czy pecherzyk wogóle pękł skoro takie testy to mój pierwszy cykl z tym zastrzykiem stąd tyle pytań
 
reklama
Mam pytanie czy ovitrelle podnosi temperaturę ciała ? Jestem cztery dni po zastrzyku i temperaturę 37.1 I oczywiście już myśli są że może jednak się udało .. no i drugie pytanie. Czy testy owulacyjne mogą wychodzić fałszywe przy tym zastrzyku ? Zastrzyk miałam 3.10 (czwartek) a na następny dzień na teście były dwie kreski i w sobotę też były dwie ale już mocniejsze a w niedzielę znów dwie ale slabsze. I bardzo mnie zastanawia czy pecherzyk wogóle pękł skoro takie testy to mój pierwszy cykl z tym zastrzykiem stąd tyle pytań

Testy będą Ci wychodziły pozytywnie bo dostałeś hormon gonadotropine.
Odpuść robienie testów przed terminem spodziewanej miesiączki.
 
Mnie lekarz kazał odczekać 14 dni po zastrzyku i potem test i faktycznie po tym czasie już bety była niska. Więc uważam, że bez sensu szybciej robić test. Co do temperatury w tym cyklu co miałam ovitrele to od owulacji do dnia przed miesiączką miałam powyżej 37 (37,0-37,2), dzień przed okresem spadło do 36,8.
 
Mnie lekarz kazał odczekać 14 dni po zastrzyku i potem test i faktycznie po tym czasie już bety była niska. Więc uważam, że bez sensu szybciej robić test. Co do temperatury w tym cyklu co miałam ovitrele to od owulacji do dnia przed miesiączką miałam powyżej 37 (37,0-37,2), dzień przed okresem spadło do 36,8.
Ja mam wtórny brak miesiączki więc jej się tak czy siak nie doczekam. A co z testami owulacyjnymi? Też wychodzą fałszywe ?
 
reklama
reklama
Do góry