reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ovitrelle a temperatura

xcarolinex

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Sierpień 2018
Postów
86
Mam pytanie czy ovitrelle podnosi temperaturę ciała ? Jestem cztery dni po zastrzyku i temperaturę 37.1 I oczywiście już myśli są że może jednak się udało .. no i drugie pytanie. Czy testy owulacyjne mogą wychodzić fałszywe przy tym zastrzyku ? Zastrzyk miałam 3.10 (czwartek) a na następny dzień na teście były dwie kreski i w sobotę też były dwie ale już mocniejsze a w niedzielę znów dwie ale slabsze. I bardzo mnie zastanawia czy pecherzyk wogóle pękł skoro takie testy to mój pierwszy cykl z tym zastrzykiem stąd tyle pytań
 
reklama
reklama
Testy owulacyjne absolutnie nie pokażą tego, czy pęcherzyk Pękł. Test owulacyjny pokażę ci tylko Skok piku LH.
To, czy pęcherzyk Pękł – potwierdzi tylko i wyłącznie monitoring.
Mialan wiele monitorowanych cykli przed tym jak byłam przekonana że przychodzę owulację właśnie na podstawie pozytywnych testów owulacyjnych. Testy owulacyjne wychodziły mi pozytywnie jak nie występowała owulacja (pęcherzyk nie pękał).
A czy ovitrelle wplywa na winiki testu owulacyjnego? Bo mi 2-3 dni po zastrzyku zaczęły wychodzić testy owulacyjne praktycznie dodatnie stąd moje pytanie.
 
Do góry