reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ovitrelle a temperatura

xcarolinex

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Sierpień 2018
Postów
86
Mam pytanie czy ovitrelle podnosi temperaturę ciała ? Jestem cztery dni po zastrzyku i temperaturę 37.1 I oczywiście już myśli są że może jednak się udało .. no i drugie pytanie. Czy testy owulacyjne mogą wychodzić fałszywe przy tym zastrzyku ? Zastrzyk miałam 3.10 (czwartek) a na następny dzień na teście były dwie kreski i w sobotę też były dwie ale już mocniejsze a w niedzielę znów dwie ale slabsze. I bardzo mnie zastanawia czy pecherzyk wogóle pękł skoro takie testy to mój pierwszy cykl z tym zastrzykiem stąd tyle pytań
 
reklama
Super więc jeśli wyszedł pozytywnie i pokazal owulacje to pecherzyk pękł ? czy nie koniecznie ? Przepraszam że tak męczę pytaniami ale to pierwszy raz z ovitrelle

Testy owulacyjne absolutnie nie pokażą tego, czy pęcherzyk Pękł. Test owulacyjny pokażę ci tylko Skok piku LH.
To, czy pęcherzyk Pękł – potwierdzi tylko i wyłącznie monitoring.
Mialan wiele monitorowanych cykli przed tym jak byłam przekonana że przychodzę owulację właśnie na podstawie pozytywnych testów owulacyjnych. Testy owulacyjne wychodziły mi pozytywnie jak nie występowała owulacja (pęcherzyk nie pękał).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Testy owulacyjne absolutnie nie pokażą tego, czy pęcherzyk Pękł. Test owulacyjny pokażę ci tylko Skok piku LH.
To, czy pęcherzyk Pękł – potwierdzi tylko i wyłącznie monitoring.
Mialan wiele monitorowanych cykli przed tym jak byłam przekonana że przychodzę owulację właśnie na podstawie pozytywnych testów owulacyjnych. Testy owulacyjne wychodziły mi pozytywnie jak nie występowała owulacja (pęcherzyk nie pękał).
Oki dziękuję za odpowiedź dzisiaj idę do lekarza zobaczyć czy pecherzyk pękł ☺
 
Czy któraś z was dostała okres po ovitrelle dużo wcześniej ? Miałam podany w 12 dniu cyklu , 13 dniu inseminacja i owulka. Dzisiaj 18 dc a od wczoraj czuje jakby mnie choroba łapała i brzuch cmi na okres . Mam cykle 28 dniowe . Zawsze zaczyna bolec mnie brzuch 4-5 dni przed a nie 10 dni . We wcześniejszych ciążach tez szybko po owu miałam takie lekkie bóle . Myślicie ze sie udało czy jest możliwość ze okres przyjdzie dużo wcześniej ?
 
Czy któraś z was dostała okres po ovitrelle dużo wcześniej ? Miałam podany w 12 dniu cyklu , 13 dniu inseminacja i owulka. Dzisiaj 18 dc a od wczoraj czuje jakby mnie choroba łapała i brzuch cmi na okres . Mam cykle 28 dniowe . Zawsze zaczyna bolec mnie brzuch 4-5 dni przed a nie 10 dni . We wcześniejszych ciążach tez szybko po owu miałam takie lekkie bóle . Myślicie ze sie udało czy jest możliwość ze okres przyjdzie dużo wcześniej ?
Ja miałam teraz pierwszy cykl z zastrzykiem i też bierze mnie jakieś przeziębienie i do tego ból brzucha ale to może być spowodowane tym niepeknietym pecherzykiem .. nie wiem. Ale słyszałam o bólach podobnych do okresowych które zwiastowały ciążę oby to było to . Daj znać !
 
Ja miałam teraz pierwszy cykl z zastrzykiem i też bierze mnie jakieś przeziębienie i do tego ból brzucha ale to może być spowodowane tym niepeknietym pecherzykiem .. nie wiem. Ale słyszałam o bólach podobnych do okresowych które zwiastowały ciążę oby to było to . Daj znać !

Mnie od poniedziałku wieczorami cmi brzuch jak na okres . Pęcherzyk mi pękł bo byłam na usg . Planuje co dwa dni robić test ciążowy bo bete mam dopiero zrobić 16.10 a to cały tydzień
 
reklama
Do góry