reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ovitrelle nadzieja

reklama
Czytam odpowiedzi!!!!!!! Jezeli niechcesz nie musisz mi odpowiadac!! Na innym forum dziewczyny normalnie odpisują nawet po 50razy a tu widze jakies zale pfff
Spoko.
Może być 50 razy.
Wczoraj mialam pierwsza iui... dzis z ciekawości zrobilam test ciążowy... wyszedl bardzo mocno pozytynie czy to moze juz cos oznaczac?
Po IUI wczoraj? Na pewno nie... musisz się uzbroić w cierpliwość i poczekać co najmniej tydzień. Zwłaszcza jeśli brałaś Ovitrelle - pozostaje w organizmie 10 dni i daje pozytywny wynik testu HCG...

Tak dokładnie mialam zastrzyk Ovitrelle... czy komus sie udalo po pierwszym iui przy ovitrelle?staramy sie z mezem od 6 lat przeszlam mnóstwo badan... okazalo sie ze jest wszystko w porządku ze mna i z mezem... doszlo do iui... i teraz mysle czy sie udalo... zaznaczam ze maz przy inseminacji mial prawie 5mln zywych ruchliwych pleminkow
Tego na pewno nie dowiesz się dzień po inseminacji. Odczekaj 10 dni po Ovitrelle i zrób test - bo Ovi daje fałszywe pozytywne...
My też jesteśmy po wszystkich badaniach, nasienie bdb, po dwóch nieudanych inseminacjach ze stymulacją Gonalem i podaniem Ovitrelle. Ale każdy przypadek jest inny, więc nie trać nadziei.

I myślę, że odpowiedziałam Ci również na tyle dużo razy, by nie zasługiwać na taką reakcję.
 
Czytam odpowiedzi!!!!!!! Jezeli niechcesz nie musisz mi odpowiadac!! Na innym forum dziewczyny normalnie odpisują nawet po 50razy a tu widze jakies zale pfff
chyba czytasz bez zrozumienia, bo od poczatku wiele z nas Ci pisze, ale co tam.
Chcesz to testuj, najlepiej zacznij od 1 dnia po inseminacji codziennie, tylko nie wiem jaki w tym sens.
Nie uwierze, ze na innym forum ktos Ci 50 razy odpisuje na to samo. To juz sie robi meczące. Sama wiele przeszlam, jestem po ivf ale nie meczyłam ludziom dupy 100 x dziennie pytajac o moje objawy czy o negatywne testy robione za szybko.
Pisałam Ci ze wg mnie pomoglby Ci psycholog nieplodnosci, ale pewnie zlałas temat, wolac sie umartwiac nad czyms na co nie wplyniesz w zaden sposob.
 
chyba czytasz bez zrozumienia, bo od poczatku wiele z nas Ci pisze, ale co tam.
Chcesz to testuj, najlepiej zacznij od 1 dnia po inseminacji codziennie, tylko nie wiem jaki w tym sens.
Nie uwierze, ze na innym forum ktos Ci 50 razy odpisuje na to samo. To juz sie robi meczące. Sama wiele przeszlam, jestem po ivf ale nie meczyłam ludziom dupy 100 x dziennie pytajac o moje objawy czy o negatywne testy robione za szybko.
Pisałam Ci ze wg mnie pomoglby Ci psycholog nieplodnosci, ale pewnie zlałas temat, wolac sie umartwiac nad czyms na co nie wplyniesz w zaden sposob.
Forum jest po to zeby sobie pomagac... niechcesz sie udzielac to sie poprostu nie udzielaj...kazdy z nas wiele przeszedł... wejdz sobie na inne fora jak dziewczyny sie wspierają... nawet czekaja i pytają codziennie o samopoczucie objawy itd... poprostu niechcesz nie udzielaj odpowiedzi
 
Forum jest po to zeby sobie pomagac... niechcesz sie udzielac to sie poprostu nie udzielaj...kazdy z nas wiele przeszedł... wejdz sobie na inne fora jak dziewczyny sie wspierają... nawet czekaja i pytają codziennie o samopoczucie objawy itd... poprostu niechcesz nie udzielaj odpowiedzi
Bede sie testowac ile bede chciala i kiedy nede chciala.... widze ze pare dziewczyn tez pojechalas pff jednak tamte forum jest cudowne....
 
chyba czytasz bez zrozumienia, bo od poczatku wiele z nas Ci pisze, ale co tam.
Chcesz to testuj, najlepiej zacznij od 1 dnia po inseminacji codziennie, tylko nie wiem jaki w tym sens.
No właśnie koleżanka zaczęła testowanie od 1. dnia po inseminacji... I dlatego już od 8 dni czuję się bezużyteczna w tym odpowiadaniu, chociaż chcę dobrze...
 
Skoro "będziesz testować ile będziesz chciała" nikomu nic do tego to po co pytasz?
Wiele z nas stara się tu o ciążę, ma ogromne doświadczenie, wiedzę i różne historie z których mnóstwo można się nauczyć, ale trzeba chcieć.
Ty nie chcesz i to jest ten jedyny problem.
Wiarygodny test ciążowy możesz wykonać 12 dni po owulacji (jeśli była potwierdzona). Ovitrelle utrzymuje się w organizmie do 10 dni, ale na przykład u mnie testy wykrywały je jeszcze 12 dni po zastrzyku.
A negatywny test ciążowy tydzień po IUI NIE ZNACZY NIC.
Do zagnieżdżenie dochodzi najwcześniej 6 dni po owulacji a najpóźniej 12 dni po owulacji. Od momentu zagnieżdżenia beta potrzebuje kolejne 48 godzin żeby urosnąć do wartości wykrywanej na teście.
Zatem test ciążowy może wyjść najwcześniej 8 dni po owulacji i najpóźniej 14.
 
Bede sie testowac ile bede chciala i kiedy nede chciala.... widze ze pare dziewczyn tez pojechalas pff jednak tamte forum jest cudowne....
no jeśli dla ciebie „pojechałam cie” bo odpisywalam, że powinnaś czekac cierpliwie i nie doszukiwac sie objawow no to nie mam pytań. Nikogo nie jade na zadnym forum, naprawde wiem czym jest walka z nieplodnoscia i jest baaaardzo wyrozumiala, ale… Ty jesteś przeokropnie przewrazliwiona i uwazam, ze powinnas zasiegnac rady specjalisty, bo sie zamęczysz. I nie, nie jest to zlosliwe, ale Ty i tak odbierzesz to zlosliwie.
 
reklama
Forum jest po to zeby sobie pomagac... niechcesz sie udzielac to sie poprostu nie udzielaj...kazdy z nas wiele przeszedł... wejdz sobie na inne fora jak dziewczyny sie wspierają... nawet czekaja i pytają codziennie o samopoczucie objawy itd... poprostu niechcesz nie udzielaj odpowiedzi
Przecież dziewczyny dają ci rady, np ta z psychologiem jest świetna - przecież niepłodność baaardzo wpływa na na psychike u pary. To nie jest złośliwe, serio. Testuj ile chcesz, życzę ci żeby jak najszybciej ci się udało zajść w upragniona ciążę, ale postaraj się też posłuchać rad dziewczyn z forum, one wiedzą bardzo dużo i wiedzę mają poparta swoim doświadczeniem :)
 
Do góry