reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ovitrelle

Ja też brałam Miovelia nac i jeszcze Lametta. Nam lekarz przy męża wynikach od razu zasugerował inseminacje bo na naturalne poczęcie szanse były bardzo niskie a my nie chcieliśmy tracic czasu.
Oczywiście na naturalne poczęcie zawsze jest szansa i nie ma co tracic nadziei znam przypadki że i tak się udawało i nie trzeba było inseminacji nawet przy gorszym nasieniu. Mój mąż bral Proxeed Plus i zwiększył mu morfologie tylko że to drogi lek kosztuje 200 zł na 15 dni ale jednak się opłacało.
No to mnie załamałaś... Bo mój ma gorsze wyniki niż twój 😣 a wam zalecili inseminacje
 
reklama
Nie chciałam Cię zasmucic czy coś w tym kierunku przepraszam 😘 Tylko po prostu chciałam Ci przybliżyć naszą historie. Każdy lekarz podchodzi inaczej do pacjenta i ma inne podejście w leczeniu. My jeździliśmy do Lublina do kliniki Ovum. To była nasza decyzja czy chcemy inseminacje mieliśmy też wyjście czy staramy się naturalnie mieliśmy wybór. Ale że przez ponad rok nam nie wychodziło naturalnie nie chcieliśmy dłużej czekać i dlatego taka nasza decyzja. Szanse na naturalne poczęcie zawsze są, a Wy gdzie jeździcie? Lekarz nie sugerował Wam inseminacji czy tylko naturalnie się starać?
To jest moj pierwszy monitorowany cykl, dopiero miesiąc chodzę no lekarza także dopiero się poznajemy. A staramy się 3 miesiące więc szału też nie ma. Maż po miesiącu starań zrobił badania i od razu zaczął się suplementować. Także jeszcze poczekamy z tą inseminacja, zresztą ruchliwość plemników jest ok więc i seminacka chyb niewiele by dała. Na razie czekamy na test. Jeszcze tydzień 😉
 
Hej dziewczyny , moze któraś jescze zagląda na ten wątek:)
Dzisiaj 13 dzień po ovitrelle i test negatywny, zastanawiam się czy wszytsko już przesadzone i ciąży brak? Czy któraś z Was miała podobnie i test wyszedł pozytywny dopiero w dniu spodziewanej miesiączki?
 
Hej dziewczyny , moze któraś jescze zagląda na ten wątek:)
Dzisiaj 13 dzień po ovitrelle i test negatywny, zastanawiam się czy wszytsko już przesadzone i ciąży brak? Czy któraś z Was miała podobnie i test wyszedł pozytywny dopiero w dniu spodziewanej miesiączki?
Nie pomogę Ci bo w moim przypadku cień miałam już 9dpo ovitrelle ale myślałam że to nadal pozostałości po zastrzyku. Na szczęście teraz jestem w ciąży i tobie też tego życzę 😉 ale 13 dni to już trochę dużo chociaż w życiu wszystko jest możliwe
 
Hej dziewczyny proszę o poradę nie wiem czy jest nadzieja że się uda zajść w ciążę po zaszczyku ovitrelle staramy się o dziecko z chłopakiem 6 lat zaszczyk dostałam 21 lutego jestem 14 dzień po zaszczyku ovitrelle a test domowy zrobiłam w 12 dzień wyszło ujemne proszę mi doradzić mam już dość tego czekania
 
Hej dziewczyny proszę o poradę nie wiem czy jest nadzieja że się uda zajść w ciążę po zaszczyku ovitrelle staramy się o dziecko z chłopakiem 6 lat zaszczyk dostałam 21 lutego jestem 14 dzień po zaszczyku ovitrelle a test domowy zrobiłam w 12 dzień wyszło ujemne proszę mi doradzić mam już dość tego czekania
Po zastrzyku Ovitrelle dochodzi do owulacji z reguły w przeciągu 48h. Wiec test wykonany 12 dni po zastrzyku mogl jeszcze nie wyjsc prawidłowy albo po prostu w ciazy nie jestes. Niestety Ovitrelle nie gwarantuje zajścia w ciaze. Mi sie udalo dopiero w 4 cyklu z zastrzykiem. Test wyszedl mi pozytywny po 15 dniach od zastrzyku. I nie byla to jakas super wyraźna kreska a beta z tego dnia wynosiła 16,5.
Sprobuj powtorzyc test po 2-3 dniach :)
 
Po zastrzyku Ovitrelle dochodzi do owulacji z reguły w przeciągu 48h. Wiec test wykonany 12 dni po zastrzyku mogl jeszcze nie wyjsc prawidłowy albo po prostu w ciazy nie jestes. Niestety Ovitrelle nie gwarantuje zajścia w ciaze. Mi sie udalo dopiero w 4 cyklu z zastrzykiem. Test wyszedl mi pozytywny po 15 dniach od zastrzyku. I nie byla to jakas super wyraźna kreska a beta z tego dnia wynosiła 16,5.
Sprobuj powtorzyc test po 2-3 dniach :)
Dzięki spróbuję chodź nie mam nadzieji
 
reklama
Dzięki spróbuję chodź nie mam nadzieji
Nie trać nadziei! Uda się na pewno!
Moge zapytac jaki jest powod niepowodzeń?
My z mezem staraliśmy sie ponad 2 lata, wszyskiego wyniki i moje i meza dobre. Nie bylo zadnych przeciwwskazań, nawet owulacje mialam swoje a mimo to nie udawało sie tak dlugo. Wam tez sie uda ✊🏼✊🏼☺️
 
Do góry