reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ovitrelle

Nie trać nadziei! Uda się na pewno!
Moge zapytac jaki jest powod niepowodzeń?
My z mezem staraliśmy sie ponad 2 lata, wszyskiego wyniki i moje i meza dobre. Nie bylo zadnych przeciwwskazań, nawet owulacje mialam swoje a mimo to nie udawało sie tak dlugo. Wam tez sie uda ✊🏼✊🏼☺️
Od młodości miałam problemy z chormonami nie wiedziałam że mam takie problemy i trochę zeszło z leczeniem
 
reklama
Od młodości miałam problemy z chormonami nie wiedziałam że mam takie problemy i trochę zeszło z leczeniem
Ale teraz jest wszystko ok tak długo się staramy leczę się w Krakowie ARTVIMED dostałam ten zaszczyk ovitrelle test zrobiłam 12 i nic😔😔 jak to nie pomoże to chce iść na inseminację tak długo czekamy 6 lat to długo to okropne
 
Hej, zastanawiam się, jak to dokładnie działa... Do 10 dni po Ovitrelle test może być fałszywie dodatni, tak? Ale jeśli jedenastego dnia jest ujemny, to oznacza negatywny na 100% ? Czy może jednak to takie same zasady, jak przy zwykłym testowaniu, że nie każdy test wykaże ciążę 9 dni po owulacji, więc trzeba trochę poczekać?
 
Ale teraz jest wszystko ok tak długo się staramy leczę się w Krakowie ARTVIMED dostałam ten zaszczyk ovitrelle test zrobiłam 12 i nic😔😔 jak to nie pomoże to chce iść na inseminację tak długo czekamy 6 lat to długo to okropne
I caly czas leczysz sie w tej klinice?
Dziwne, ze po tylu latach niepowodzeń lekarze nic nie zaproponowali. Moze czas zmienic lekarza/klinikę?
 
Hej, zastanawiam się, jak to dokładnie działa... Do 10 dni po Ovitrelle test może być fałszywie dodatni, tak? Ale jeśli jedenastego dnia jest ujemny, to oznacza negatywny na 100% ? Czy może jednak to takie same zasady, jak przy zwykłym testowaniu, że nie każdy test wykaże ciążę 9 dni po owulacji, więc trzeba trochę poczekać?
U kazdej inaczej, moze utrzymywać sie nawet 10-14dni . Jesli u Ciebie po 11 dniach jest ujemny test nie oznacza to od razu ze w ciazy nie jestes. Test ciazowy po zastrzyku zaleca sie zrobic po 14 dniach. Takze trzeba poczekac.
 
Nam się udało za 1 razem po Ovitrelle test już po 10 dniach pokazywał ciąże wiadomo kreska była widoczna ale nie mocno już po 13 dniach na 100 % test był pozytywny. Później beta z krwi potwierdziła ciąże. Chyba jednak nie jesteś w ciąży. Trzymam kciuki aby się udało warto próbować do skutku i zawsze do końca.
Mi test pozytywny mocno pozytywny pokazal sie na drugi dzien..ale wiem ze to jest za wczesnie
 
reklama
Do góry