reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ovitrelle

Dołączył(a)
9 Grudzień 2023
Postów
3
Jestem aktualnie drugi cykl na cło+duphaston i ovitrelle. Zalecane było przez lekarza aby starać się dzień po zastrzyku rano i wieczorem a także na drugi dzień. Niestety plany służbowe uniemożliwiły nam to. Był tylko jeden raz jakieś 15 godzin po zastrzyku. Wiem, że jakas szansa jest na pewno ale zastanawia mnie czy są tu dziewczyny, które nie zawsze mogą sobie pozwolić na kilkudniowe starania czy tylko
ja mam takiego pecha ostatnio...
 
reklama
U nas w sumie prawie 2 lata starań. Po hsg i szeregu badań hormonalnychi potwierdzeniu na monitotingu pęcherzyka 20 mm o godz. 14 dostałam receptę na ovitrelle (podany o 19 tego samego dnia) i zalecenia przytulania po upływie 24 godz. oraz dnia kolejnego. Starania bezskuteczne. Na następnej wizycie po upływie 2 miesięcy od zastrzyku Pani dr stwierdziła że od początku kolejnego cyklu czas na rozpoczęcie przygotowań do inseminacji. Otrzymałam receptę na letrozole, po czym okazało się że zanim je przyjęłam, teście ujrzeliśmy upragnione 2 kreseczki bez żadnego wspomagania. Myślę że Nowenna Pompejańska została wysłuchana 😀
 
Do góry