reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ovufriendowe obserwacje- problem z progesteronem??

Dołączył(a)
28 Maj 2012
Postów
7
Dziewczyny witajcie :-) staramy sie o drugie malenstwo- w pierwszą ciąże zaszłam po 7 miesiacach starań. Mam wrażenie, że problemem bylo to , że nie trafialiśmy "w te dni". Dopiero jak zaczęlam wyznaczac dni płodne na ovufriend to trafiliśmy. Teraz chcemy postarac się o rodzenstwo dla naszej córeczki i pojawil się problem. Od trzech cykli ovu nie wyznaczylo mi owulacji- nie mam skoku tempki. Czy to mogą byc oznaki problemów z progesteronem? Czy przyczyny mogą byc też inne? Do lekarza wybieram sie dopiero we wrzesniu... Troche mnie to martwi, dlatego pytam moze wy jestescie bardziej doswiadczone:tak::tak:
 
reklama
Nikt nie jest jasnowidzem. Nie podałaś istotnych info np długość i regularność cykli. Samo ovufriend to zdecydowanie za mało. Aby zdiagnozować cokolwiek musisz zrobić komplet badań i przede wszystkim odwiedzić lekarza ginekologa. Próbowałaś potwierdzić owulację lub jej rzekomy brak choćby najprostszym testem owulacyjnym?
 
Mam podobny problem. Odczuwam ovulacje a skoku temperatury nie ma. Cykle mam regularne 28 dniowe. Dodam ze mamy trzyletnią córkę
 
PanaKotka tak jak pisałam do lekarza wybieram się dopiero we wrzesniu (wtedy tez pewnie będe robiła badania), więc chcialam się zapytac co o tym myslicie.


ewix124
a Ty robiłaś badania jakieś? byłaś z tym już u lekarza?
 
Elżbietka, trudno cokolwiek myśleć na ten temat, bo tak, jak mówiłam, nie podałaś podstawowych informacji, na podstawie których cokolwiek można by przewidywać. Wystarczy, że przedstawisz więcej informacji.
 
reklama
Do góry