reklama

ovufriendowe obserwacje- problem z progesteronem??

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez elzbietkaa, 5 Sierpień 2015.

1. elzbietkaa

elzbietkaa Początkująca w BB

Dziewczyny witajcie :-) staramy sie o drugie malenstwo- w pierwszą ciąże zaszłam po 7 miesiacach starań. Mam wrażenie, że problemem bylo to , że nie trafialiśmy "w te dni". Dopiero jak zaczęlam wyznaczac dni płodne na ovufriend to trafiliśmy. Teraz chcemy postarac się o rodzenstwo dla naszej córeczki i pojawil się problem. Od trzech cykli ovu nie wyznaczylo mi owulacji- nie mam skoku tempki. Czy to mogą byc oznaki problemów z progesteronem? Czy przyczyny mogą byc też inne? Do lekarza wybieram sie dopiero we wrzesniu... Troche mnie to martwi, dlatego pytam moze wy jestescie bardziej doswiadczone:tak::tak:

2. elzbietkaa

nikt nie ma żadnego pomysłu? :(

3. reklama
  4. PanaKotka

PanaKotka Czekam, Skarbeczku :*

Nikt nie jest jasnowidzem. Nie podałaś istotnych info np długość i regularność cykli. Samo ovufriend to zdecydowanie za mało. Aby zdiagnozować cokolwiek musisz zrobić komplet badań i przede wszystkim odwiedzić lekarza ginekologa. Próbowałaś potwierdzić owulację lub jej rzekomy brak choćby najprostszym testem owulacyjnym?

5. ewix124

ewix124 Fanka BB :)

Mam podobny problem. Odczuwam ovulacje a skoku temperatury nie ma. Cykle mam regularne 28 dniowe. Dodam ze mamy trzyletnią córkę

6. elzbietkaa

PanaKotka tak jak pisałam do lekarza wybieram się dopiero we wrzesniu (wtedy tez pewnie będe robiła badania), więc chcialam się zapytac co o tym myslicie.

ewix124
    a Ty robiłaś badania jakieś? byłaś z tym już u lekarza?

7. PanaKotka

PanaKotka Czekam, Skarbeczku :*

Elżbietka, trudno cokolwiek myśleć na ten temat, bo tak, jak mówiłam, nie podałaś podstawowych informacji, na podstawie których cokolwiek można by przewidywać. Wystarczy, że przedstawisz więcej informacji.

8. elzbietkaa

cykle mam 30-32 dniowe, a owulke zawsze mi wyznaczalo na 16/17 dzień cyklu ...

9. elzbietkaa

jaki dane mogłabym jeszcze podać? :)

10. reklama

Poleć forum