reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owłosienie na nogach u 3 latki

reklama
A jaką karnację i jaki kolor włosów na głowie ma córka i Wy? Moja córka ma jasne włoski na nogach, ale na głowie też ma jasne (ciemna blondynka) - kolor włosów odziedziczyła po tatusiu :tak:
 
A jaką karnację i jaki kolor włosów na głowie ma córka i Wy? Moja córka ma jasne włoski na nogach, ale na głowie też ma jasne (ciemna blondynka) - kolor włosów odziedziczyła po tatusiu :tak:

Oczy ma czarne na węgiel :-D włosy na głowie ma ciemny blond. Ja i mąż mamy wlosy bardzo ciemne z natury (ja chwilowo nie mam włosów bo jestem w czasie chemii) ;-)
 
Myślę że nie masz się czym martwić , ale zawsze możesz zapytać pediatrę co Cię nurtuje !!! :tak:

POZDRAWIAMI ZDRÓWKA ŻYCZĘ !!!:-D:tak::-D
 
bujne owłosienie może być np. spowodowane większą ilością testosteronu, ale nie sądzę aby był to objaw czegokolwiek co byłoby powodem do zmartwień, jednak wszelkie wątpliwości najlepiej rozwiewać przed lekarzem pediatrą do którego macie zaufanie w życiu jednak nie słyszałam o żadnym przypadku (także u dorosłych) w którym zwiększone owłosienie byłoby objawem jakiejś choroby itp. ... w zasadzie jest tak, testosteron jest odpowiedzialny za owłosienie w "męskich miejscach", im więcej tego hormonu tym bujniejsze owłosienie (i w przypadku mężczyzn szybsze łysienie także ;-) ) ... stąd np. wąskiki u kobiet z większym stężeniem testosteronu ;-)
 
reklama
Moja córka ma jasne włoski na nogach, ale na głowie też ma jasne (ciemna blondynka)
Moja też ma jasne włoski na nogach. Są delikatne, ale wcale nie jest ich mało ;) Z tym że ona jest blondynką o niebieskich oczach, więc pewnie u Twojej małej ze względu na karnację, są lepiej po prostu widoczne, bo są ciemniejsze.
 
Do góry