reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owłosione brodawki

marikaa77

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
5 Maj 2020
Postów
106
Mój problem polega na tym, że mam owłosione brodawki. Za jakiś przywitam na świecie dzieciątko. Mam w planach karmić piersią ...Nie wiem co robić w takim przypadku. Nie mogę karmić z owłosieniem . Jeśli zgolę włoski maszynką myślę, że będzie to kłuć malucha. Jeśli wyrwę pensetą obawiam się, że może się wdać stan zapalny w którymś momencie. Czy ktoś ma podobny problem i jak sobie pomógł ? Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
Dziękuję za odpowiedź [emoji846] Nie dopisałam wczesniej tego, ale faktycznie w czasie ciąży ilość włosków się zmniejszyła ...mimo wszystko nadal są i myślę, że na bank nie mogę karmić dziecka z nimi bo nadal jest taka ilość , która będzie przeszkadzać . Chyba masz rację i opcja z pensetą jest najlepsza ...o przemywaniu octaniseptem nie pomyślałam - dobry pomysł [emoji846][emoji106]
Ja mam kilka pojedynczych grubych czarnych włosów na otoczce brodawki i strasznie mi to przeszkadza. Martwiłam się tak samo jak Ty. O dziwo, nawet nie wiem kiedy, włoski zniknęły podczas ciąży albo pierwszych dni karmienia. Magiczny wpływ hormonów zdziałał cuda. Teraz, po 16 miesiącach karmienia, zaczęłam odstawiać małą od piersi i zauważam, że włoski zaczynają odrastać... Może u Ciebie również tak będzie, a jeśli nie to ja usuwałabym ostrożnie pensetką, a potem przecierała octaniseptem.
 
Dziękuję za odpowiedź [emoji846] Nie dopisałam wczesniej tego, ale faktycznie w czasie ciąży ilość włosków się zmniejszyła ...mimo wszystko nadal są i myślę, że na bank nie mogę karmić dziecka z nimi bo nadal jest taka ilość , która będzie przeszkadzać . Chyba masz rację i opcja z pensetą jest najlepsza ...o przemywaniu octaniseptem nie pomyślałam - dobry pomysł [emoji846][emoji106]
 
Rozwiązanie
Do góry