reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owsiki--pomocy

wiktoria12

Mama i żona :)
Dołączył(a)
29 Styczeń 2009
Postów
4 994
Miasto
Gdzie wszyscy są szczęśliwi
Witam dzisiaj odebrałam wyniki Martynki i wyszło ze ma owsiki :-:)-:)-(kiedy byłam z nią w poniedziałek u lekarza z powodu zmian na skórze które ma juz jakiś czas i nie możemy tego wyleczyć pani doktor powiedziała ze albo to będą owsiki,albo do dermatologa trzeba iść no i wyszło że owsiki.Jutro ide żeby coś przepisała zeby sie tego pozbyć.
A ja mam taki pytanie do was czy wasze dzieci miały owsiki?? czytałam ze trzeba wysprzątać cały dom jak to u was było czy myłyście zabawki itp napiszcie mi prosze :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam, borykamy się z tym samym problemem w tym samym czasie.
Mnie doktor mówił, że trzeba wyprać i wyprasować bieliznę.
Owsiki zdarzają się często, nawet ja pamiętam z dzieciństwa:eek:
Ważne, by wszyscy w domu poddali się leczeniu, łatwo się roznoszą więc istnieje ryzyko, że my też się zaraziłyśmy.
 
No więdz ja wczoraj byłam u lekarza ale dużo sie nie dowiedziałam bo u nas wyniki daje sie pielęniarce ona podaje lekarzowi i on przepisuje leki jak trzeba.No i takim sposobem nie widziałam sie z lekarzem strasznie dużo ludzi było więdz jak bym chciała czekac to moze 2-3 odz by zeszło.

Pani doktor przepisała Zentel jedno razowa dawka także Kamil wypił.A ja wczoraj wysprzątałam odkurzaczem piorącym sama parą wszystko wyczysciłam zabawek nie myłam tylko też tą parą bo w aptece pani mi powiedziałą ze nie ma też co przesadzać.
No ale jeszcze musze iść moze za tydzień zapytac kiedy mam wyniki dziecią zrobić
 
Witam, jesli chodzi o sprzatanie to raczej chodzi zeby wyprac w wysokiej temp. posciele, reczniki oraz bielizna a... i nalezy pamietac zeby kazdy mial swoj recznik,slyszalam ze pomaga wypicie wody po kiszonych ogorkach albo kapuscie ale polecam lek VERMOX.
 
Do góry