reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja 2 razy w miesiącu?

Mi został 1 test owulacyjny jak się dowiedziałam o obecnej ciąży. Słyszałam o tym że owu wychodzą w ciąży i z ciekawości zrobiłam bo i tak by był do wyrzucenia. Test przy becie w okolicy 500 wyszedł jak na zdjęciu :) także i u Ciebie jakaś nadzieja jest, trzymam kciuki :)
 

Załączniki

  • 05e99146-e074-411d-9bb1-af4c5e7d897e.jpeg
    05e99146-e074-411d-9bb1-af4c5e7d897e.jpeg
    80,8 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Mi został 1 test owulacyjny jak się dowiedziałam o obecnej ciąży. Słyszałam o tym że owu wychodzą w ciąży i z ciekawości zrobiłam bo i tak by był do wyrzucenia. Test przy becie w okolicy 500 wyszedł jak na zdjęciu :) także i u Ciebie jakaś nadzieja jest, trzymam kciuki :)
Ooo u mnie tak samo wychodzą 🙈
Gratuluje ciąży 🥰
 
Innego wyjścia nie ma 🙊
Ja to mam inną zagwostke, bo kreski na teście owulacyjnym wychodzą ciemniejsze od wczoraj a wcześniej były bardzo slabeee , a odjutra mialam brać duphaston, ale zadzownilam się z lekarka moja i mówiła żebym robiła je dalej i zobaczyła czy będzie skok i wzięła duphaston po owulacji 2 dni. Jak myślisz chyba za 2 dni powinien być? 1 z wczoraj rano drugi wieczór i 3 dziś o 10
IMG_20230306_211447.jpg
 
Ja to mam inną zagwostke, bo kreski na teście owulacyjnym wychodzą ciemniejsze od wczoraj a wcześniej były bardzo slabeee , a odjutra mialam brać duphaston, ale zadzownilam się z lekarka moja i mówiła żebym robiła je dalej i zobaczyła czy będzie skok i wzięła duphaston po owulacji 2 dni. Jak myślisz chyba za 2 dni powinien być? 1 z wczoraj rano drugi wieczór i 3 dziś o 10Zobacz załącznik 1503611
Jeszcze negatywne ale już po mału ciemnieją 🤩
 
reklama
Do góry