reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja a brak miesiączki

Dołączył(a)
22 Lipiec 2023
Postów
1
Witam .
28 stycznia urodziłam córeczkę. Zaraz kończy 6 miesiac. Karmie ja wyłącznie piersią . Nigdy nie była dokarmiana. Teraz zaczynam wprowadzać jej nowe pokarmy (marchew, jabłko itp).
Po 4 miesiącach a dokładnie 17 maja dostałam okres. Był w sumie normalny. Myślałam, ze już wrócił i będzie regularnie jednak do dnia dzisiejszego jeszcze go nie dostałam kolejny raz … nie myślałam nawet ze to może być ciąża, gdyż nie mieliśmy takiej sytuacji żebym mogła zajść . Bardzo uważamy… zmierzając ku mojemu pytaniu … czy jeżeli nie mam miesiączki to czy jest możliwe, ze mam owulacje …?
Dzisiaj mieliśmy nie miła sytuacje… pierwszy raz pękła prezerwatywa. Co prawda po chwili od razu mąż zauważył, ale jednak…
Mamy już 3 dzieci i nie ukrywam JESTEM BARDZO ZESTRESOWANA. Jak na złość dzisiaj cały dzień boli mnie podbrzusze…
Zeby sobie trochę ulżyć i odstresować się kupiłam testy na owulacje. Według ulotki niby jest negatywny bo testowa kreska jest jaśniejsza niż kontrolna, ale zaczęłam się zastanawiać jakim cudem ona się w ogóle pojawiła… czy to znaczy ze faktycznie mi się zbliża owulacja … przecież jest tez tak ze ta kreska testowa nie pojawia się wcale. A u mnie jest….
 
Do góry