reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja, kiedy? Testy pomocy

Vicky 4_

Aktywna w BB
Dołączył(a)
10 Czerwiec 2019
Postów
90
Dziewczyny najpierw myślałam ze owulacja 5 lipca a teraz sama nie wiem moim zdaniem była najbardziej „wyraźna” 9-10 lipca i mega galaretkowaty śluz a 10 śluz biały +kucie jajnika i bolące podbrzusze 9 lipca może jest jakiś ekspert i wytłumaczy mi coś z tymi testami i owulacja :)
 

Załączniki

  • 0DCD1341-D0B0-47A6-8038-0925C662E0C4.jpeg
    0DCD1341-D0B0-47A6-8038-0925C662E0C4.jpeg
    887,4 KB · Wyświetleń: 129
  • 88F4580E-EE6E-4B7A-909E-83DCCAA7972C.jpeg
    88F4580E-EE6E-4B7A-909E-83DCCAA7972C.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 137
reklama
Mi do eksperta daleko,ale jakbym zobaczyla ten wieczorny test z 5 lipca,to bym juz wiecej nie robila i uznala ze wtedy byl pik:)
 
Rozumiem,czasem dlugo testy wychodza pozytywne niektorym dziewczynom,nie wiem czemu moze dlugo sie hormon utrzymuje
 
Tak jak dziewczyny piszą :) Nawet na instrukcji jest wytłumaczone, aby robić testy do pierwszego pozytywnego i więcej już nie
 
reklama
Tak jak pisałam wyżej robiłam testy z ciekawości co wyjdzie bo dopiero zaczynam :) wcześniejszy cykl wychodził „normalnie „ była owulacja super dwie grube kreski a później wychodziły „negatywne” a w tym cyklu takie cuda stad tez moje pytanie z czystej ciekawości :)
 
Do góry