reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja, miesiączka, ciąża po poronieniu

Bardzo mi przykro 😭


30.12 byłam na usg prywatnie ale nie było jeszcze widać zarodka tylko woreczek ciążowy I ciałko żółte. We właściwym miejscu. Stwierdzili ze mam powtórzyć za 2 tygodnie.

Następna wizytę mam w niedzielę, prywatnie ginekolog i usg. Więc za 3 dni.

Ale ... dziś rano pojawiła się brazowawa wydzielina , jakby podbarwione upławy, na papierze toaletowym, później popołudniu znowu trochę, bardzo niewiele, ledwo zauważalne.

Nic mnie nie boli, wymiotuje jak kot mdli mnie 80%czasu, na myśl o jedzeniu badz nawet piciu aż mnie trzepie, prawie nic nie mogę jesc, odrzuciło mnie od kawy, mięsa... bleh. Wszystkie objawy ciążowe, jak były tak są. Ale poziom stresu osiągnął milion dziś

Przeliczając ostatnią ciążę porobiłam w 7 tyg + 2 , dziś jestem 7 +3 .... z tym że przy ostatnim poronieniu zniknęły mi wszystkie objawy poczułam się super , nawet kawa mi smakowała, I zaczelam bardzo krwawić, chlust jak na okres od razu.
Bardzo bardzo się boję....
Wierzę że będzie dobrze❤️❤️
 
reklama
Ja czekam na tel od lekarza aby dopytać jak dawkować leki duphaston i czy już czy czekać...i nie wiem może będziemy coś działać..niby po 3 mcach można ale może zaczniemy odrazu bo u mnie to nie będzie takie proste😞 krwawienie poronne się kończy powoli, tylko z tym moim brakiem owulacji to znów będzie sajgon
 
Jestem po wizycie u ginekologa. Dzidziulek rosnie , mierzy dokładnie tyle ile wyliczyłam, że ma 8 tygodni ( z usg 8 tyg +1 dzien) serduszko pieknie bije. Jak to powiedział Pan doktor " toć to kawał dziecia już " wszystkie badania super. Oby tak dalej! Więc nadzieja jest. Oby było dobrze 🙏
 

Załączniki

  • e6576891-ab2e-45a5-946a-bc594936e9e2.jpg
    e6576891-ab2e-45a5-946a-bc594936e9e2.jpg
    47 KB · Wyświetleń: 80
Jestem po wizycie u ginekologa. Dzidziulek rosnie , mierzy dokładnie tyle ile wyliczyłam, że ma 8 tygodni ( z usg 8 tyg +1 dzien) serduszko pieknie bije. Jak to powiedział Pan doktor " toć to kawał dziecia już " wszystkie badania super. Oby tak dalej! Więc nadzieja jest. Oby było dobrze 🙏
Świetne wiadomości♥️
 
Dzidzuolek rośnie pięknie. 16 tygodni na zegarku. Zdrowe, wielkie i jest dziewczynką! Trzymajcie kciuki za panienkę aby szczęśliwie do końca ciąży.
 

Załączniki

  • 7231b220-4c5a-4f6e-b844-52a02a11459b.jpg
    7231b220-4c5a-4f6e-b844-52a02a11459b.jpg
    53,3 KB · Wyświetleń: 74
Dzidzuolek rośnie pięknie. 16 tygodni na zegarku. Zdrowe, wielkie i jest dziewczynką! Trzymajcie kciuki za panienkę aby szczęśliwie do
Dzidzuolek rośnie pięknie. 16 tygodni na zegarku. Zdrowe, wielkie i jest dziewczynką! Trzymajcie kciuki za panienkę aby szczęśliwie do końca ciąży.
Uwielbiam takie happy endy napawają mnie nadzieja ze u mnie tez będzie dobrze 🥰🥰🥰 Tak bardzo się cieszę waszym szczęściem i trzymam kciuki za Was ❤️
 
reklama
Do góry