reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja , objawy

Czekooolada

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Marzec 2020
Postów
28
Hejka mam takie pytanie. Ponieważ właśnie wczoraj zaczęły mi się dni płodne. Ogólnie to jak zwykle kluje mnie teraz lewy jajnik ,jest to tak denerwujące. Mam duszności, generalnie odczucia gorsze niż jak przed okresem . Pytanie czy tylko ja mam duszności?któraś z Was tak ma w dni płodne?.Mam tak co miesiąc. W sumie dwa dni w środku cyklu ,oprócz tego ból jajnika jest taki że ciężko się siedzi
 
reklama
A czy miałaś monitoring u ginekologa? Że wiesz że to owulacja? Ja duszności mam przed okresem
 
Duszności nie są raczej typowe przy owulacji, a stosujesz jakieś leki stymulujące jajeczkowanie?
 
Hejka mam takie pytanie. Ponieważ właśnie wczoraj zaczęły mi się dni płodne. Ogólnie to jak zwykle kluje mnie teraz lewy jajnik ,jest to tak denerwujące. Mam duszności, generalnie odczucia gorsze niż jak przed okresem . Pytanie czy tylko ja mam duszności?któraś z Was tak ma w dni płodne?.Mam tak co miesiąc. W sumie dwa dni w środku cyklu ,oprócz tego ból jajnika jest taki że ciężko się siedzi
Nigdy nie mialam dusznosci przy owu. Skad wiesz na 100% ze to owulacja?
 
Tez nigdy nie miałam duszności przy owulacji ale ból jajnika to niesamowity mocniejszy niż bóle miesiaczkowe
 
Do góry