reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja po poronieniu

Dołączył(a)
4 Luty 2022
Postów
9
Dziewczyny może któraś miała podobnie.
Na początku lutego przechodziłam poronienie samoistne, po 3 tygodniach miałam kontrole u swojej pani Ginekolog, oznajmiła ze wszystko jest ładnie „wyczyszczone” ponadto akurat zaczęła mi się owulacja. Pani doktor od razu dała zielone światło i kazała działać.
W zasadzie miesiąc po poronieniu przyszła @, nawet się ucieszyłam bo to znaczyło by ze wszystko wróciło do normy, uznałam ze zaopatrzę się w testy owulacyjne i tym razem w ten sposób skontroluje owulacje. Niestety każdy test okazał się negatywny( robiłam je codziennie przez 10 dni zgodnie z obliczeniami) dodatkowo na dzien wyliczonej owulacji i w sumie dzien wcześniej zauważyłam brązowo-czerwony śluz..czy to może oznaczać ze coś się znowu przesunęło czy coś jest nie tak?
Z góry dziękuje za Wasze odpowiedzi 🙂
 
reklama
A ile razy dziennie robiłaś testy?
Może po prostu przegapiłaś? Lub zaczęłaś je robić zbyt wcześnie lub zbyt późno.
Ilu dniowe masz cykle i od którego dnia cyklu robiłaś?
 
Dziewczyny jestem dwa i pół tygodnia po poronieniu, łyżeczkowanie. Zrobiłam dziś owolacyjny i takie dwie krechy pojawiły się ok 30 sekund . Później testowa tylko mocniejsza. Czy to możliwe że już będę miała owulacja.

Hcg było już mniejsze niż 5 , 4 dni po poronieniu ( ciąża obumarła tydzien dwa tygodnie wcześniej niż odbyło się łyżeczkowanie).

Czy któraś miała tak szybko owulacja po poronieniu?
 

Załączniki

  • 20220605_163550.jpg
    20220605_163550.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 50
Dziewczyny jestem dwa i pół tygodnia po poronieniu, łyżeczkowanie. Zrobiłam dziś owolacyjny i takie dwie krechy pojawiły się ok 30 sekund . Później testowa tylko mocniejsza. Czy to możliwe że już będę miała owulacja.

Hcg było już mniejsze niż 5 , 4 dni po poronieniu ( ciąża obumarła tydzien dwa tygodnie wcześniej niż odbyło się łyżeczkowanie).

Czy któraś miała tak szybko owulacja po poronieniu?
Widzę, że pytanie zadane jakiś czas temu, ale odpowiem bo może inne dziewczyny będą szukały odpowiedzi

Ja tak miałam zabieg 19.06.2022 a owulacji według obrazu USG była 03.07.2022 lub 04.07.2022 zatem około dwa tygodnie później
Nie wiem jak często się tak zdarza, ale zdarza sie :)
 
Do góry