reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja/Test owulacyjny

wer24

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Kwiecień 2018
Postów
47
witajcie!
W poprzednim cyklu był cień kreseczki na teście ciążowym, bądź to było tylko moje złudzenie. W poprzednich miesiącach nie odczuwałam żadnych objawów owulacji. Dziś ok godziny 15:30 poczułam silne, przeszywające bóle brzucha. Pomyślałam, że to mogą być oznaki owulacji. Pobiegłam do rossmanna i zaraz po powrocie do domu zrobiłam test. Pomóżcie mi, czy jego wynik jest pozytywny, bądź będzie na dniach? Zaznaczę, że jestem w 11 dc. Dziękuję za wszelkie odpowiedzi! :)
20180725_175442.jpg
20180725_175439.jpg
 

Załączniki

  • 20180725_175442.jpg
    20180725_175442.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 43 441
  • 20180725_175439.jpg
    20180725_175439.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 25 139
reklama
Rozwiązanie
No to szansa jest ,ale i tak najważniejsza jest głowa , wiem po sobie ,że jak się mega nakręcałam i cisłam męża to nic z tego nie wychodziło ,a jak jeden miesiąc w ogóle o tym nie myślałam , to się udało ;)

Właśnie jakoś nie myślę o tym i co ma być to będzie. Zobaczymy, Czy w czerwcu okres dostanę
reklama
Nie wierzyłam, że mi się uda i, że owulacja wystąpi naturalnie, bo mam z tym problemy. Martwi mnie jednak to, że dziś zaczęłam czuc takie motyle w brzuchu jak na okres, plus mimo 35 stopniowego upału mam ochote wrecz rzucic sie na mojego mezczyzne... Zawsze w połowie cyklu mam obniżone libido. Czy to normalne?

Ja czułam się na okres którego nie dostałam a ochotę na seks miałam okropna przed spodziewana miesiączka .
 
Najlepszym sposobem na sprawdzenie czy ma się owulację jest monitoring cyklu. Prawda jest taka, że nawet jeśli test owu wyjdzie pozytywny, to świadczy tylko o tym że wystepuje PIK LH, a pęcherzyk wcale nie musi uwolnić komórki jajowej .
 
Najlepszym sposobem na sprawdzenie czy ma się owulację jest monitoring cyklu. Prawda jest taka, że nawet jeśli test owu wyjdzie pozytywny, to świadczy tylko o tym że wystepuje PIK LH, a pęcherzyk wcale nie musi uwolnić komórki jajowej .
Zgadzam się, ale mój lekarz przebywa na urlopie
Mamy umowę, że robię test owulacyjny, 9 dni po pozytywnym teście badam poziom progesteronu z krwi, żeby sprawdzić, czy owu była i od kolejnego cyklu stały monitoring.
 
A jak długo się starasz ? Ja znów będę się starać ale muszę czekać na zielone światło
Staram się juz 2 lata. U mnie jest problem z PCOS, IO, mam złą budowę jajników. Do tej pory odkąd się staram to była moja 2 zaobserwowana owulacja w ciągu tych 2 lat. :( Miałam chwilowe załamanie, ale postanowiłam, że się nie poddam.
 
reklama
Staram się juz 2 lata. U mnie jest problem z PCOS, IO, mam złą budowę jajników. Do tej pory odkąd się staram to była moja 2 zaobserwowana owulacja w ciągu tych 2 lat. :( Miałam chwilowe załamanie, ale postanowiłam, że się nie poddam.

A bierzesz coś ? Mi bardzo pomógł ovarin na owulacje . Całkiem inny śluz jest po nim. Nawet zalecany jest przy Pcos
 
Do góry