reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja/Test owulacyjny

wer24

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Kwiecień 2018
Postów
47
witajcie!
W poprzednim cyklu był cień kreseczki na teście ciążowym, bądź to było tylko moje złudzenie. W poprzednich miesiącach nie odczuwałam żadnych objawów owulacji. Dziś ok godziny 15:30 poczułam silne, przeszywające bóle brzucha. Pomyślałam, że to mogą być oznaki owulacji. Pobiegłam do rossmanna i zaraz po powrocie do domu zrobiłam test. Pomóżcie mi, czy jego wynik jest pozytywny, bądź będzie na dniach? Zaznaczę, że jestem w 11 dc. Dziękuję za wszelkie odpowiedzi! :)
20180725_175442.jpg
20180725_175439.jpg
 

Załączniki

  • 20180725_175442.jpg
    20180725_175442.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 43 493
  • 20180725_175439.jpg
    20180725_175439.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 25 157
reklama
Rozwiązanie
No to szansa jest ,ale i tak najważniejsza jest głowa , wiem po sobie ,że jak się mega nakręcałam i cisłam męża to nic z tego nie wychodziło ,a jak jeden miesiąc w ogóle o tym nie myślałam , to się udało ;)

Właśnie jakoś nie myślę o tym i co ma być to będzie. Zobaczymy, Czy w czerwcu okres dostanę
W dzień owulacji współżyłam bez zabezpieczeń z wytryskiem we mnie w ten sam dzień po jakiś paru godzinkach pare razy poczułam dziwne kłucia i ból jak na miesiączkę. Od jakiś 2 dni mam bolesne piersi a najbardziej brodawki. Są obolałe i delikatne. Do tego pojawiają mi się takie. Jednodniowe krostki której mega swędzą w okolicach podbrzusza I bioder ogólnie czuje czasem dziwne uczucie w podbrzuszu i mam zachcianki czasem humorki. Nie wiem czy to. Na zbliżającą się miesiączkę która ma byś za około 12 dni czy to mogą być objawy zapłodnienia
 
reklama
W dzień owulacji współżyłam bez zabezpieczeń z wytryskiem we mnie w ten sam dzień po jakiś paru godzinkach pare razy poczułam dziwne kłucia i ból jak na miesiączkę. Od jakiś 2 dni mam bolesne piersi a najbardziej brodawki. Są obolałe i delikatne. Do tego pojawiają mi się takie. Jednodniowe krostki której mega swędzą w okolicach podbrzusza I bioder ogólnie czuje czasem dziwne uczucie w podbrzuszu i mam zachcianki czasem humorki. Nie wiem czy to. Na zbliżającą się miesiączkę która ma byś za około 12 dni czy to mogą być objawy zapłodnienia
Wydaje mi się, ze to za wcześnie na jakiekolwiek objawy ciąży. Jeśli brać pod uwagę tylko te testy z wcześniejszego Twojego zdjęcia, to były one negatywne. Być może później jeszcze to sprawdzałas, ale tego nie wiem.
Test owulacyjny sugeruje, że owulacja może zajść w przeciągu 24-36h. Jeśli nie prowadzisz monitoringu, to polecam badać progesteron 7 dni po owulacji. Dwucyfrowy informuje o właściwie przebytej. O samych objawach zapłodnienia można mówić po 10 dniach od owulacji. Sama komórka jajowa Przebywa drogę od 6-10 dni aby ostatecznie się zagnieździc. Wówczas można mówić o pierwszych objawach takich jak np. Plamienie implantacyjne, czy właśnie bol piersi. Związane jest to z zagnieżdżaniem się zarodka i kolejno wydzielaniem progesteronu przez ciałko żółte.
 
W dzień owulacji współżyłam bez zabezpieczeń z wytryskiem we mnie w ten sam dzień po jakiś paru godzinkach pare razy poczułam dziwne kłucia i ból jak na miesiączkę. Od jakiś 2 dni mam bolesne piersi a najbardziej brodawki. Są obolałe i delikatne. Do tego pojawiają mi się takie. Jednodniowe krostki której mega swędzą w okolicach podbrzusza I bioder ogólnie czuje czasem dziwne uczucie w podbrzuszu i mam zachcianki czasem humorki. Nie wiem czy to. Na zbliżającą się miesiączkę która ma byś za około 12 dni czy to mogą być objawy zapłodnienia
Ewelina, ja staram się od 2 lat. Mam PCOS, owulacje w ciągu tych 2 lat miałam 2!!!!! Też przezywam i za kazdym razem przed okresem doszukuje się czegos, czego nie ma. Taka nasza ludzka natura. W przeciągu 5 dni spóźnienia okresu potrafiłam robić testy 3 razy dziennie!!!!! Teraz bardzo dużo czytam i patrzę na siebie z naukowego punktu widzenia i racjonalnie tłumacze wszystkie objawy. Ja 2 dni po owulacji zaczęłam czuć bóle brzucha i piersi urosły mi o 2 Rozmiary, ale znam swoje ciało i wiem, że to ta owulacja namieszała w organizmie. We wszystkim musimy być racjonalne. Naprawdę polecam mieć dobrego lekarza i robić badania z krwi. Jeśli '2000' to Twój rocznik, to jesteś młoda i to Twoja siła. Ja jestem młoda, ale lekarze dają mi 15% szans na naturalne zajscie przed 25 i Urodzinami, które juz za pol roku! Buziaki!
 
No to pogratulować seksu bez zabezpieczenia kiedy nie planujecie dziecka. Dziewczyno ochłoń i znajdź sobie jakieś hobby bo sfiksujesz na punkcie tej ciąży... Nie jesteś na nią gotowa i musisz to sobie uświadomić bo robisz sobie krzywdę.
 
Nie zgodził się nie próbuje go wmanewrować wie doskonale co i w jaki dzień zrobiliśmy i jaki może być tego skutek :(
Jest mi bardzo przykro. Bo naprawdę szczerze napisałam o sobie i swoim poważnym problemie. To nasza odpowiedzialna decyzja, od 2 lat leczymy się wydajemy tysiące na leki i lekarzy. Wiesz. Może powinnas przemyśleć pewne sprawy. Bo Twoje podejście jest bardzo infantylne. Objawy zapłodnienia 2 h po stosunku? Nie sadze. Raczej bol jajnika spowodowany samym stosunkiem. Może macica jest w przodozgięciu. Sugeruje, abyś się przebadala. Proste badania: cytomegalia, toxoplazmoza, cytologia, badanie grupy krwi, pakiet hormonalny, poziom witaminy D, poziom kwasu foliowego i wtedy zacznijcie oboje się starać.
 
No to pogratulować seksu bez zabezpieczenia kiedy nie planujecie dziecka. Dziewczyno ochłoń i znajdź sobie jakieś hobby bo sfiksujesz na punkcie tej ciąży... Nie jesteś na nią gotowa i musisz
Decyzja powinna być wspólna, ale z drugiej strony jeśli się nie zabezpieczamy to chyba oboje godzimy się na konsekwencje? To tak apropo wmanewrowywania! ;)

Tak dokładnie nie mogła bym wmanewrować jego wiec jasno wcześniej powiedziałam jaki mam dzień i co może się stać
 
reklama
Dla własnego spokoju wykonałam jeszcze dwa testy po tym pozytywnym. Wyglądaja tak: Test z dziś bladziutka kreseczka rozumiem, ze jest juz po owulacji? Wspolzylam w 10dc, 11 dc, 13 dc czy jest szansa? Zobacz załącznik 882469

Dziś mam owulację według kalendarzyka, testy zrobione i nad ranem współżycie było, wieczorem też będzie. Myślę, że się tym razem uda. Pobolewa mnie podburze i plecki bolą.
 

Załączniki

  • IMG_20190530_124635.jpg
    IMG_20190530_124635.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 2 334
Do góry