reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja, testy owulacyjne, monitoring

Dołączył(a)
8 Październik 2023
Postów
14
Hejka dziewczyny.
Drugi mój cykl z testami owulacyjnymi.
Z tego co wiem powinna być kreska ciemniejsza lub równie mocna jak ta testowa. Testuje od 10dc codziennie. Dzisiaj jest 20dc strasznie boli mnie brzuch podbrzusze jak na miesiączkę to pomyslalam sobie że możne późna owulacja ale test wyszedł taki jak na zdjeciu, nigdy nie pokazało mi ciemniejszej kreski niż ta za zdjęcia. Ginekologicznie jestem zdrowa, mam dwójkę dzieci nie ma przeciwwskazań do naturalnego poczęcia a jednak się nie udaje.
Moje pytanie co myślicie ? Miesiączka powinna przyjść dopiero za 9 dni a ja dzisiaj zwijam sie z bólu brzucha jak na okres. Były w tym cyklu też starania tydzień temu pomimo że testy nie wychodziły takie jak powinny.
Zastanawiam się czy powinna chodzić na monitoringi żeby sprawdzić czy ja w ogóle mam owulację ?
Jak to u was wygląda/wygladalo?
Martwi mnie też ten ból podbrzusza dzisiaj idzie zwariować.
 

Załączniki

  • IMG_9639.jpeg
    IMG_9639.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 305
reklama
Hejka dziewczyny.
Drugi mój cykl z testami owulacyjnymi.
Z tego co wiem powinna być kreska ciemniejsza lub równie mocna jak ta testowa. Testuje od 10dc codziennie. Dzisiaj jest 20dc strasznie boli mnie brzuch podbrzusze jak na miesiączkę to pomyslalam sobie że możne późna owulacja ale test wyszedł taki jak na zdjeciu, nigdy nie pokazało mi ciemniejszej kreski niż ta za zdjęcia. Ginekologicznie jestem zdrowa, mam dwójkę dzieci nie ma przeciwwskazań do naturalnego poczęcia a jednak się nie udaje.
Moje pytanie co myślicie ? Miesiączka powinna przyjść dopiero za 9 dni a ja dzisiaj zwijam sie z bólu brzucha jak na okres. Były w tym cyklu też starania tydzień temu pomimo że testy nie wychodziły takie jak powinny.
Zastanawiam się czy powinna chodzić na monitoringi żeby sprawdzić czy ja w ogóle mam owulację ?
Jak to u was wygląda/wygladalo?
Martwi mnie też ten ból podbrzusza dzisiaj idzie zwariować.
Wygląda jak pozytywny test ciążowy. Czy to jest test owulacyjny? Ja miałam monitoring cyklu, tych testów owulacyjnych nie potrafiłam czytać.
 
Autorko zawsze warto przejść się na monitoring i sprawdzić co w ogóle się dzieje. Czy testy pokrywają Ci się z usg. To, że masz 2 dzieci to nie znaczy, że w kolejną ciążę zajdziesz szybko i łatwo. Niestety.
 
Do góry