reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Owulacja z prawego i lewego jajnika a płeć

Sabrina32

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Komu sprawdziło się że owulacja z lewego jajnika dała córeczkę a z prawego chłopca? Najlepiej żeby wypowiedziały się osoby które miały potwierdzony moment owulacji monitoringiem .

reklama

Sabrina32

Rozwiązania
0
To nie czary mary tylko chodzi o to, że ponoć w prawym jajniku jest więcej estrogenów i
androgenów, które sprzyjają poczęciu chłopca

Sabrina32

Rozwiązania
0
Ania możesz bardziej rozwinąć ☺☺☺ miałaś monitoring? W którym dniu cyklu? Ja mam jutro i jutro mam 9 dzień cyklu

monitkaz

Miasto
Ok Wrocław
Rozwiązania
0
1 slysze. O plci dziecka tak naprawde decyduje mezczyzna i to akurat jest wieksza prawda. Ale jesli potrzebna Ci taka wiedza to u mnie rowniez byla w prawym i jest dziewczynka....takze to co mysle o tych ciekawostkach. I nie ma tu zlosliwosci. Ja w to nie wierze, ale kazdy moze w co chce i ok.

Sabrina32

Rozwiązania
0
Monika ja nie mówię że w to wierzę tylko pytam z ciekawości potraktujmy to jak zabawę

MamaM123

Rozwiązania
0
Pierwszy raz słyszę ,to już bardziej w ten kalendarz Chiński wierzę .

Sabrina32

Rozwiązania
0
Naprawdę nikt nie wie w którym jajniku odbyła się Wam owulacja? Ja np dziś będę wiedzieć ☺

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry