reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja?

Doradora

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Lipiec 2019
Postów
290
Hej kobiety :) otóż chciałabym Wam. Opowiedzieć o swoim,, problemie ". Mija 4 miesiąc odkad staramy się z facetem o dziecko. W poprzednim cyklu kupiłam testy owu z allegro i robiłam je codziennie od 1 dc. Jednak nigdy kreski nie były identyczne. Wpadłam w panikę, że mam cykle bez owulacyjne w tym cyklu także kupiłam testy, ale te,, lepsze " z apteki DOMOWE LABORATORIUM. W poniedziałek wyszedł pozytywny, dwie kreski ciemne, identyko, więc myślałam, że owu tuż tuż i przystapilismy do działań. :D dziś jest niedziela, mój 17 dzień cyklu a ja zauważylam ciągnąć się przezroczysty śluz, jakby płodny. Dodatkowo klucie w jajnikach. Czyżby teraz dopiero doszło do owulacji?
 
reklama
Rozwiązanie
Testy zawodzą. Duzo dziewczyn na nie narzeka.
Z tego co opisujesz to wlasnie teraz może byc owulacja.
Ale prawda jest taka, ze nawet mając super płodny sluz może nie dojść do uwolnienia komórki jajowej.
Nie stresuj sie bo to blokuje owulacje.
Najlepiej kochajcie sie kiedy macie na to ochotę, szczególnie ty. Organizm kobiety jest tak skonstruowany, ze w te dni ma sie szczególna ochote.
Dokladnie.
Najlepszą obserwacją owulacji jest monit na usg. Testom z allegro nigdy nie ufałam i raczej nie opierałabym sie na nich. Clearblue w kazdej praktycznie aptece. Mialam potwierdozne monitami przez kilka cykli. Wiec polecam
Hej kobiety :) otóż chciałabym Wam. Opowiedzieć o swoim,, problemie ". Mija 4 miesiąc odkad staramy się z facetem o dziecko. W poprzednim cyklu kupiłam testy owu z allegro i robiłam je codziennie od 1 dc. Jednak nigdy kreski nie były identyczne. Wpadłam w panikę, że mam cykle bez owulacyjne w tym cyklu także kupiłam testy, ale te,, lepsze " z apteki DOMOWE LABORATORIUM. W poniedziałek wyszedł pozytywny, dwie kreski ciemne, identyko, więc myślałam, że owu tuż tuż i przystapilismy do działań. :D dziś jest niedziela, mój 17 dzień cyklu a ja zauważylam ciągnąć się przezroczysty śluz, jakby płodny. Dodatkowo klucie w jajnikach. Czyżby teraz dopiero doszło do owulacji?
 
Nigdy nie robiłam testów , jeśli masz regularne cykle ,to sama wiesz kiedy powinna być owu, ja miałam apke flo , do tego monitor u gina ,pokrywało się z aplikacja , a najlepsze co może być ,to nie myślenie i kochanie się jak jest ochota ;) oczywiście po warto poleżeć z dupką do góry , nie lecieć od razu pod prysznic , jeśli się staracie to warto iść do gina ,ale starasz się tak krótko, że masz czas
 
Testy zawodzą. Duzo dziewczyn na nie narzeka.
Z tego co opisujesz to wlasnie teraz może byc owulacja.
Ale prawda jest taka, ze nawet mając super płodny sluz może nie dojść do uwolnienia komórki jajowej.
Nie stresuj sie bo to blokuje owulacje.
Najlepiej kochajcie sie kiedy macie na to ochotę, szczególnie ty. Organizm kobiety jest tak skonstruowany, ze w te dni ma sie szczególna ochote.
 
Testy zawodzą. Duzo dziewczyn na nie narzeka.
Z tego co opisujesz to wlasnie teraz może byc owulacja.
Ale prawda jest taka, ze nawet mając super płodny sluz może nie dojść do uwolnienia komórki jajowej.
Nie stresuj sie bo to blokuje owulacje.
Najlepiej kochajcie sie kiedy macie na to ochotę, szczególnie ty. Organizm kobiety jest tak skonstruowany, ze w te dni ma sie szczególna ochote.
Dokladnie.
 
Rozwiązanie
Do góry