reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja

Dziękuję 😍Niedowiezam że się udało.. Nie moge powstrzymać w sobie emocji boję się że jeszcze nic nie stwierdzone a przez ten stresik coś się wydarzy tyle się na czytałam o tych ciążach biochemicznych i wczesnych poronieniach ze tylko to mam w głowie teraz..
Przyszła beta chyba nie jestem w ciąży nie umiem tego rozczytać pomożesz?
 

Załączniki

  • Screenshot_20220208-125453_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220208-125453_Samsung Internet.jpg
    135,2 KB · Wyświetleń: 87
reklama
Gratuluje 🥰 beta do powtorzenia za 2 dni 😌

Beta powyzej 5 mIU/ml oznacza ciaze, u Ciebie jest to 21,4 ;)
Naprawdę to ciąża? Mogę się cieszyć? bo przed chwilą przeszłam zawal koleżanka powiedziała mi że zbyt niskie to 21.4 że 90 procent to nie ciąża i się załamałam .. A teraz odczytuje twój wpis i znowu jestem szczęśliwa choć mam Mieszane uczucia czy mogę się cieszyć który to tydzień względem cb po takiej becie jak u mnie wyszła?
 
Naprawdę to ciąża? Mogę się cieszyć? bo przed chwilą przeszłam zawal koleżanka powiedziała mi że zbyt niskie to 21.4 że 90 procent to nie ciąża i się załamałam .. A teraz odczytuje twój wpis i znowu jestem szczęśliwa choć mam Mieszane uczucia czy mogę się cieszyć który to tydzień względem cb po takiej becie jak u mnie wyszła?
Ja nie mieszkam w Polsce wiec nie moge robic bety ;) kiedy popatrzysz na wynik dla 1 tygodnia ciazy (liczac od zagniezdzenia sie zarodka), beta powinna sie miescic miedzy 5 a 50 ;) Ty jestes dopiero na poczatku ciazy wiec tak niski wynik jest jak najbardziej normalny :)
 
Ja nie mieszkam w Polsce wiec nie moge robic bety ;) kiedy popatrzysz na wynik dla 1 tygodnia ciazy (liczac od zagniezdzenia sie zarodka), beta powinna sie miescic miedzy 5 a 50 ;) Ty jestes dopiero na poczatku ciazy wiec tak niski wynik jest jak najbardziej normalny :)
No według moich obliczeń to od miesiaczki to 4 tydzień a kiedy zaszłam i jak to obliczyc to już nie wiem ale jestem szczęśliwa 😍😍
 
😍 Za dwa dni zrobię bęte i napenwo się odezwę 😍
Wynik wskazuje na ciążę, gratulację. Każdy powyżej 5 to ciąża. :) Jesteś w bardzo wczesnej ciąży po prostu. Powtórz po dwóch dniach i będziesz widziała, czy przyrasta prawidłowo. :)
A koleżanka, jak się nie zna, to może niech się nie wypowiada, bo tylko Cię zmartwiła bez sensu. 🤷 Lepiej powiedzieć "sorry ja też się nie znam", niż gadać głupoty, domysły.
 
Wynik wskazuje na ciążę, gratulację. Każdy powyżej 5 to ciąża. :) Jesteś w bardzo wczesnej ciąży po prostu. Powtórz po dwóch dniach i będziesz widziała, czy przyrasta prawidłowo. :)
A koleżanka, jak się nie zna, to może niech się nie wypowiada, bo tylko Cię zmartwiła bez sensu. 🤷 Lepiej powiedzieć "sorry ja też się nie znam", niż gadać głupoty, domysły.
Ogólnie to ma być niespodzianka dla nas głównie wiadomo i też dla rodziny później dlatego wspomagam się pomocą koleżanki i forum by za wcześnie wiecie nie chwalić się ale dzięki wam i waszej interpretacji dziewczyny chce się żyć 😍 dziękuję za wasz wsparcie jeszcze raz 😊ps moja położna w wiosce nie wiedziała jak odczytać to badanie pytała co mówią koleżanki na forum 🙈i dziś jak przyszłam Na bete to w laboratorium mowily z e pierwszy raz robią takie badanie więc wiecie trochę zacofanie 😁choć wioska duża jak nie jedno miasteczko 🙊😁
 
reklama
Ogólnie to ma być niespodzianka dla nas głównie wiadomo i też dla rodziny później dlatego wspomagam się pomocą koleżanki i forum by za wcześnie wiecie nie chwalić się ale dzięki wam i waszej interpretacji dziewczyny chce się żyć 😍 dziękuję za wasz wsparcie jeszcze raz 😊ps moja położna w wiosce nie wiedziała jak odczytać to badanie pytała co mówią koleżanki na forum 🙈i dziś jak przyszłam Na bete to w laboratorium mowily z e pierwszy raz robią takie badanie więc wiecie trochę zacofanie 😁choć wioska duża jak nie jedno miasteczko 🙊😁
Uciekaj w takim razie z ciaza do jakiegos wiekszego miasta jak masz tylko taka mozliwosc, bo stan niewiedzy przeraza ;)
 
Do góry