reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja

reklama
Wynik wskazuje na ciążę, gratulację. Każdy powyżej 5 to ciąża. :) Jesteś w bardzo wczesnej ciąży po prostu. Powtórz po dwóch dniach i będziesz widziała, czy przyrasta prawidłowo. :)
A koleżanka, jak się nie zna, to może niech się nie wypowiada, bo tylko Cię zmartwiła bez sensu. 🤷 Lepiej powiedzieć "sorry ja też się nie znam", niż gadać głupoty, domysły.
Po drugiej becie jestem i jestem załamana niestety spadek do 12.7 nie udało się .. czekam więc na okres po którym ani widu ani słychu 😔😭
 
Cześć dziewczyny. Coś mi tu nie gra z moją owulacja. Dziś jest 12 dzień cyklu a na tescie ledwo widoczna kreska owulacyjna. A z ciekawości zrobiłam test 6 dnia cyklu i byla taka mocniejsza kreska ale też jeszcze nie jako pozytywna. Zastanawiam się czy Kurcze mogłam mieć owu zaraz po miesiączce.
Jestem drugi miesiąc bez stymulacji hormonalnej. (Podchodziłam do IUI ale zrezygnowałam)
W jakich dniach macie pozytywny test owulacyjny?
 
Cześć dziewczyny. Coś mi tu nie gra z moją owulacja. Dziś jest 12 dzień cyklu a na tescie ledwo widoczna kreska owulacyjna. A z ciekawości zrobiłam test 6 dnia cyklu i byla taka mocniejsza kreska ale też jeszcze nie jako pozytywna. Zastanawiam się czy Kurcze mogłam mieć owu zaraz po miesiączce.
Jestem drugi miesiąc bez stymulacji hormonalnej. (Podchodziłam do IUI ale zrezygnowałam)
W jakich dniach macie pozytywny test owulacyjny?
W tym cyklu miałam pozytywny 20 dnia, cykle mam 32-34 dni. U mnie owulaki raz wychodziły mocniejsze, a raz słabsze na początku cyklu. Dzień przed pikiem miałam mocniejszą krechę i myślałam, że to już to, ale okazało się, że pik był dzień później. Zazwyczaj ok godz.11 miałam słabsze niż ok godz 21.. testy robiłam 2 razy na dzień (dzień przed pikiem i w dniu robiłam po 3 testy) bo kreska robiła się coraz ciemniejsza i chciałam ją wyłapać
 
Dziewczyny i ja proszę o pomoc w interpretacji wyniku testów owulacyjnych. Zaczęłam robić 16dc bo mam dość późno owulację. Proszę powiedzieć ile mi czy ten robiony dziś (18dc) już jest pozytywny ? Czy ta druga krecha dalej jest za jasna ?
Pozdrawiam ♥️
 

Załączniki

  • IMG_20221021_204217.jpg
    IMG_20221021_204217.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 54
reklama
Do góry