reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja

Dołączył(a)
10 Luty 2024
Postów
4
Cześć dziewczyny. Jestem na farum pierwszy raz. moja znajoma mi poleciła żebym zajrzała sobie tutaj na forum. .
Konkretnie chodzi mi o to że od 10 dnia cyklu robią sobie codziennie jeden test owulacyjny i niestety cały czas wychodzi tylko jedna kreska. A Według mojego kalendarzyka cyklowego to owulacje powinna mieć jutro. Bardzo wam dziękuję za wyrozumiałość i proszę o jakieś porady. Pozdrawiam 😊
 

Załączniki

  • IMG_20240210_170229.jpg
    IMG_20240210_170229.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 386
reklama
Cykle mam różnie od 28 dni do 30 dni. Ostatnio mój cykl trwal 28 dni to są testy jakich ja używam.
Pozdrawiam 😊
 

Załączniki

  • 90d67b80-75f5-430b-8c99-b7cb8c6a77e0.jpeg
    90d67b80-75f5-430b-8c99-b7cb8c6a77e0.jpeg
    34,8 KB · Wyświetleń: 39
Cykle mam różnie od 28 dni do 30 dni. Ostatnio mój cykl trwal 28 dni to są testy jakich ja używam.
Pozdrawiam 😊
Nie wiem jak z owulacyjnymi, ale tej firmy ciążowe w tym samym opakowaniu bardzo słabo się wybarwiają. Ja miałam bardzo słabą kreskę przy becie 80, która i tak pojawiła się po chwili a nie od razu, a czułość testu 10. Warto może sprawdzić testy owu innej firmy, bo może taki ich urok 🤷🏼‍♀️
 
Dziewczyny wreszcie wczoraj pokazały się dwie grube kreski 😁
Czy to znaczy, że w tym dniu była owulacja???
Może tak, może nie. My ci na to pytanie nie odpowiemy. Pik na teście owulacyjnym może świadczyć o owulacji lub np. o dojrzałości pęcherzyka, ale nie oznacza, że on pęknie. 100% pewności da ci monitoring u ginekologa. Albo zbadaj progesteron za 7 dni od domniemanej owulacji i będziesz wiedziała.
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź 😊
Dzisiaj jadę na monitoring do ginekologa. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze.
Pozdrawiam 😊
 
Do góry