reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oznaczenia usg

Dołączył(a)
21 Styczeń 2022
Postów
10
Dziewczyny zupełnie nie wiem jak odczytać skróty z Usg. Mam zamieszczone tam oznaczenie : ADM: 160822-19448.
D-16cm
Nigdzie nie mogę znalesc takich oznaczeń
Dodam że jestem w 17 tygodniu ciąży.
Czy to będzie oznaczenie wielkości dziecka?
 
reklama
ADM: to zapewne data 16 sierpnia 2022 - a potem numer badania.
D-16cm - to może być jakiś parametr aparatu USG - prawdopodobnie głębokość pola obrazowego.
 
ADM: to zapewne data 16 sierpnia 2022 - a potem numer badania.
D-16cm - to może być jakiś parametr aparatu USG - prawdopodobnie głębokość pola obrazowego.
kurcze na to nie wpadłam? Czyli jest to możliwe, że po prostu na usg nie jest uwzględniona wielkość dziecka. Wiem tylko, że dziecko jest odpowiednio duże do wielkości ciąży i że jest wszystko dobrze. Niestety nie zapytałam o wielkość dokładną bo myślałam, że będzie na usg
 
Tak to wygląda
 

Załączniki

  • 7565f8b5-b19f-4217-a2d3-4ed040c95e9d.jpeg
    7565f8b5-b19f-4217-a2d3-4ed040c95e9d.jpeg
    49,3 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Do góry