reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oznaczenie grupy krwi ciężarnej.

linkowa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Czerwiec 2019
Postów
68
Do porodu trzeba zabrać wyniki badań grupy krwi.
Czy zawsze musi być to wynik "potwierdzony" tzn z dwóch próbek w tym samym laboratorium?
Czy mogą to być dwa wyniki tzw. "niepotwierdzone" z okresu ciąży z różnych laboratoriach?

Jak to było przy waszych porodach?
 
reklama
Chodzi mi o to, że na wyniku badania mam napisane "wynik niepotwierdzony" - ponieważ za każdym razem był robiony z jednej próbki krwi - takie dostałam skierowania na badanie grupy krwi.

I pytam czy dwa osobne dokumenty z wynikiem tzw "niepotwierdzonym" są akceptowane w szpitalu, czy muszę mieć wykonane to badanie jeszcze raz z napisem "wynik potwierdzony"?
 
Chodzi mi o to, że na wyniku badania mam napisane "wynik niepotwierdzony" - ponieważ za każdym razem był robiony z jednej próbki krwi - takie dostałam skierowania na badanie grupy krwi.

I pytam czy dwa osobne dokumenty z wynikiem tzw "niepotwierdzonym" są akceptowane w szpitalu, czy muszę mieć wykonane to badanie jeszcze raz z napisem "wynik potwierdzony"?
U mnie też pisało "niepotwierdzony" i przeszło. Podałam tylko jeden z dwóch, jakie miałam. Opole
 
Nie musi być "potwierdzony" w tym samym laboratorium, jeśli masz dwa wyniki z różnych laboratoriów (zakładam że takie same :)) to weź oba i już. I tak będą wykonywać Ci jeszcze raz grupę krwi w szpitalu przy porodzie.
 
reklama
U mnie w szpitalu wystarczał jeden wynik. Tylko dziewczynom, które szły na cesarkę i wiedziały o tym z wyprzedzeniem robili badanie drugi raz, o ile nie miały dwóch wyników.
 
reklama
Do góry