reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pachygyria - zapraszam do odwiedzenia stronki Kubusia.

reklama
dobrze, ze wrocilas do nas na forum! i ze zechcialas nam powiedziec, co tak naprawde u kubusia!! jestescie bardzo dzielni, cala wasza rodzinka. mam nadzieje, ze teraz, kiedy juz wiecie, co z maluszkiem bedzie juz tylko lepiej! za co trzymam kciuki!

pisz, co u was, jak kuba!

swoja droga to juz duzy facet z niego :D
 
Witam,

jeśli potrzebujecie pomocy, wsparcai finasowego lub innego piszcie na pewno wiele z nas chetnie pomoże. Musicie mieć dużo siły i pieniędzy żeby walczyć o zdrowie małego.

Pozdrawiam
 
Popieram Siabę - jeśli potrzebna jest pomoc, na przykład nocleg w Warszawie podczas badań, na pewno wiele z nas otworzy swoje domy. Ja osobiście zapraszam, choć mieszkanko mamy nieduże, ale jakoś się zmieścimy. Uruchomcie konto, forumowiczki (i forumowicze z BB) na pewno będą chcieli pomóc.
Bardzo pozdrawiam, szczególnie Kubulka :)
 
Życzę Wam wytrwałości w pokonywaniu choroby a dla maluszka dużo sił, radości i uśmiechu.
Walka z lekarzami i NFZ nie jest łatwa i tania. Niestety. Sama przekonałam się o tym ( Łukaszek jest nie w pełni sprawny). Tymbardziej trzymam za Was kciuki.
Pozdrawiam serdecznie.
 
Kochany ten Wasz Kubuś! Trzymam kciuki, żeby Wam sił starczyło!
Pozdrawiam
ywka
 
reklama
Dziękujemy za wszelkie słowa otuchy. Zapraszamy do odwiedzania naszej stronki. Zamieszczamy tam wszelkie informacje o rehabilitacji, postępach Kubusia i nowości o chorobie - choć nie ma ich za wiele. Wszystkim serdeczne dzięki i najserdeczniejsze życzenia dla pociech.
 
Do góry