reklama

Paczki ze szpitala

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez ewela28, 26 Marzec 2010.

1. ewela28

ewela28 Fanka BB :)

Dziewczyny załozyłam ten wątek,zeby sie dowiedziec jakie teraz paczki daja w szpitalu przy wypisie dla dziecka i co w nich jest . Mysle,ze kazda ciężarówka chciałaby wiedziec :-) dlatego ten post kieruja do dziewczyn,które juz urodziły, napiszcie prosze co tam dostałyscie równiez z poza granic polski :-p

2. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

ja dostałam za wypełenieni ankiet pudełko niebieskie i różowe, w nich masa ulotek, gazet o niemowlakach, próbki np sudocremu, różnych kosmetyków dla dzieci i mamy. Ogolnie bardzo fajna rzecz, zwłaszcza dla mamy która rodzi pierwszy raz. Poza tym po wypełnieniu tych ankiet, dostaje się do domu ok 3 mca i pożniej jakos co miesiąc paczki np ja dostałam z nestle, bebilonu, bobovity i hippa. W każdej próbki jedzonka, zupka jakaś lub deserek, łyżeczka, ulotki. W paczce Hipp były dodatkowo kupony uprawniające do zniżek w rossmannie na różne produkty. Z gerbera można było wziąć udział w konkursie, zbierać etykiety i dostałam telefon chicco. Jak dotąd do domu dostałam 4 razy paczki, z czego 2 razy w 2 kartonikach.

3. reklama
  4. aneta456

aneta456 kocham i jestem kochana

Ja w swoim szpitalu oprócz niebieskiego i różowego pudełka dostałam dla męża maszynkę do golenia ręcznik z kapturkiem dla dziecka,sukienkę,2 pary skarpetek,grzechotkę i bodziaki,próbkę kremu MALTAN do brodawek,do tego masę czasopism no i ankiety które uprawniają do otrzymywania próbek jedzenia dla dzieci.

Ostatnia edycja: 26 Marzec 2010
  5. ewela28

ewela28 Fanka BB :)

no super,dzieki dziewczyny, jak bede w swoim juz to tez napisze co tu daja :-)

6. icarium

icarium Fanka BB :)

Dostałam to co napisały dziewczyny u góry. Był tam też numer jakiejś gazety. Paczuszka b. fajna, rzeczy przydatne. Do domu nic nie dostałam, mimo wypełnienia ankiety.

7. Aneciak

Aneciak mama Zuzi 01.03.2010

ja dostałam to co dziewczyny (niebieskie i różowe pudełko z próbkami) + kupony rabatowe 20% do Smyka

8. niuskaa

niuskaa Fanka BB :)

Ja tez dostalam 2 pudelka a wnim tak jak dziewczyny pisaly, ulotki gazet, probki roznych herbatek mleczka, husteczki nawilzane, dostalam tez butelke Lovi do karmienia.

9. mamapoli

mamapoli Zaciekawiona BB

ja też dostałam podobne rzeczy, ale oprócz tego wszytskiego ciągle jeszcze dostaje @ reklamowe i wydzwaniają do mnie sprzedawcy różnych rzeczy dla dzieci....więc może nie trzeba podawać dokładnych namiarów?

10. reklama
  11. NeSSi

NeSSi & Michałek :)

U mnie to samo, :)

12. judysia03

judysia03 Fanka BB :)

Dziewczyny a to jest tak w kazdym szpitalu? Np w Warszawskich?

Poleć forum