reklama

Paczki ze szpitala

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez ewela28, 26 Marzec 2010.

1. ewela28

ewela28 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny załozyłam ten wątek,zeby sie dowiedziec jakie teraz paczki daja w szpitalu przy wypisie dla dziecka i co w nich jest . Mysle,ze kazda ciężarówka chciałaby wiedziec :-) dlatego ten post kieruja do dziewczyn,które juz urodziły, napiszcie prosze co tam dostałyscie równiez z poza granic polski :-p

2. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja dostałam za wypełenieni ankiet pudełko niebieskie i różowe, w nich masa ulotek, gazet o niemowlakach, próbki np sudocremu, różnych kosmetyków dla dzieci i mamy. Ogolnie bardzo fajna rzecz, zwłaszcza dla mamy która rodzi pierwszy raz. Poza tym po wypełnieniu tych ankiet, dostaje się do domu ok 3 mca i pożniej jakos co miesiąc paczki np ja dostałam z nestle, bebilonu, bobovity i hippa. W każdej próbki jedzonka, zupka jakaś lub deserek, łyżeczka, ulotki. W paczce Hipp były dodatkowo kupony uprawniające do zniżek w rossmannie na różne produkty. Z gerbera można było wziąć udział w konkursie, zbierać etykiety i dostałam telefon chicco. Jak dotąd do domu dostałam 4 razy paczki, z czego 2 razy w 2 kartonikach.

3. reklama
  4. aneta456

aneta456 kocham i jestem kochana

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja w swoim szpitalu oprócz niebieskiego i różowego pudełka dostałam dla męża maszynkę do golenia ręcznik z kapturkiem dla dziecka,sukienkę,2 pary skarpetek,grzechotkę i bodziaki,próbkę kremu MALTAN do brodawek,do tego masę czasopism no i ankiety które uprawniają do otrzymywania próbek jedzenia dla dzieci.

Ostatnia edycja: 26 Marzec 2010
  5. ewela28

ewela28 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no super,dzieki dziewczyny, jak bede w swoim juz to tez napisze co tu daja :-)

6. icarium

icarium Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dostałam to co napisały dziewczyny u góry. Był tam też numer jakiejś gazety. Paczuszka b. fajna, rzeczy przydatne. Do domu nic nie dostałam, mimo wypełnienia ankiety.

7. Aneciak

Aneciak mama Zuzi 01.03.2010

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja dostałam to co dziewczyny (niebieskie i różowe pudełko z próbkami) + kupony rabatowe 20% do Smyka

8. niuskaa

niuskaa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja tez dostalam 2 pudelka a wnim tak jak dziewczyny pisaly, ulotki gazet, probki roznych herbatek mleczka, husteczki nawilzane, dostalam tez butelke Lovi do karmienia.

9. mamapoli

mamapoli Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja też dostałam podobne rzeczy, ale oprócz tego wszytskiego ciągle jeszcze dostaje @ reklamowe i wydzwaniają do mnie sprzedawcy różnych rzeczy dla dzieci....więc może nie trzeba podawać dokładnych namiarów?

10. reklama
  11. NeSSi

NeSSi Nie cierpię cierpieć Moderatorka Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    55
    U mnie to samo, :)

12. judysia03

judysia03 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny a to jest tak w kazdym szpitalu? Np w Warszawskich?

Poleć forum