reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paczki ze szpitala

Ja wychodząc ze szpitala (w marcu) nie otrzymałam ani jednej paczki (warszawski szpital). Podobno własnie się skończyły i miałam się upomnieć, ale jakoś wyleciało mi z głowy i tak wyszło jak wyszło....Po mimo wypełnienia wielu ankiet otrzymałam jedynie paczkę z hippa, a w niej słoiczek, łyżeczka, próbka kremu do pupy, zniżki do rossmana i kupon na drugą taką samą paczkę, no i oczywiście masę ulotek. Również proszę o jakieś namiary skąd można otrzymać jakieś próbki i gadżety dla maluszków:-D
 
reklama
a czy w przypadku blizniakow tych "paczek" bedzie x2 ?

Gdy rodzilam pierwsze dzieci - 15 i 14 lat temu juz paczuszki rozdaweali , tylko po jednej , niestety nie pamietam co w niej bylo :sorry: , potem przy trzecim dzieciaczku 3 lata temu dostalam to samo co dziewczyny pisaly ( 2 pudelka ) i co kilka miesiecy do domu przychodzily jakies probki .
 
Bo są głupi i mają wszy ...

Albo Ty byłaś mało przekonująca ;-)
No może, w zasadzie jedynie NUK mi odpowiedział pozytywnie - dostanę płyn do mycia butelek (nowość) - pewnie tylko próbkę, ale zawsze:-)

edit: prawdopodobnie po wypełnionych w szpitalu ankietach dostałam paczkę z bebilonu i hippa, oraz po zarejestrowaniu się na stronie przysłano mi paczkę z bobovity:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam dziewczyny...
Mam do was pytanko...czy wiecie jak zmienić adres do korespondencji od tych pudełek. Wychodząc ze szpitala mieszkałam gdzie indziej, teraz się przeprowadzam i nie chciałabym, żeby próbki przychodziły komuś, kto tego nie wykorzysta. Pozdrawiam i błagam pomóżcie:). Moje gg: 12015827 mail karina_88@o2.pl
 
Dziewczyny czy znacie adresy, nazwy firm, czy macie jakieś kontakty do tych firm od tych pudełek? Może któraś z was ma takowe pudełko w domu jeszcze.... Zmieniam adres zamieszkania, i chciałabym podać nowy u nich, bo po co ma komuś przychodzić próbka zupki, deserku itp...mi się przyda, a im nie...Błagam laski pomóżcie:))
 
Powinnas się cieszyć, że nie mają nowego adresu! :p
Wyszłam za mąż niedługo przed narodzeniem mojego synka i nowe nazwisko podałam tylko na ich ankiecie. Nie dostałam absolutnie nic później poza stertą jakichś ofert reklamowych w mojej skrzynce pocztowej :p
Łącznie z Ridgest Digest...

Adres mailowy do firmy rozprowadzającej te pudełka: pelargos@pelargos.com.pl
 
reklama
To adres do niebieskiego pudełka tylko, chyba. Bo to niebieskie jeszcze mam...ale różowego nie mam. A wiesz, ja nie dostaje, żadnych reklamowych gówien i nie dostałam z żadnym z dzieci, bo tam wyło do zaznaczenia czy chcesz otrzymywać reklamy marketingowe itp....czy się zgadzasz, widocznie zaznaczyłaś tak....Mam już trzecie dziecko....i podajże z pierwszym chyba zaznaczyłam, ale dzwonili tylko do mnie czy nie chcę kupić bielizny:).Ale to było 5 lat temu:)

I wiesz ja dostaje soczki, deserki, zupki, próbki kaszek, mlek, gazetki chyba Dziecko...i jakieś ulotki czy artykuły na temat co i kiedy dawać dzieciom....itp....
 
Do góry