reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paczki ze szpitala

ewela28

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Listopad 2009
Postów
2 818
Miasto
KG/Usm
Dziewczyny załozyłam ten wątek,zeby sie dowiedziec jakie teraz paczki daja w szpitalu przy wypisie dla dziecka i co w nich jest . Mysle,ze kazda ciężarówka chciałaby wiedziec :-) dlatego ten post kieruja do dziewczyn,które juz urodziły, napiszcie prosze co tam dostałyscie równiez z poza granic polski :-p
 
reklama
ja dostałam za wypełenieni ankiet pudełko niebieskie i różowe, w nich masa ulotek, gazet o niemowlakach, próbki np sudocremu, różnych kosmetyków dla dzieci i mamy. Ogolnie bardzo fajna rzecz, zwłaszcza dla mamy która rodzi pierwszy raz. Poza tym po wypełnieniu tych ankiet, dostaje się do domu ok 3 mca i pożniej jakos co miesiąc paczki np ja dostałam z nestle, bebilonu, bobovity i hippa. W każdej próbki jedzonka, zupka jakaś lub deserek, łyżeczka, ulotki. W paczce Hipp były dodatkowo kupony uprawniające do zniżek w rossmannie na różne produkty. Z gerbera można było wziąć udział w konkursie, zbierać etykiety i dostałam telefon chicco. Jak dotąd do domu dostałam 4 razy paczki, z czego 2 razy w 2 kartonikach.
 
Ja w swoim szpitalu oprócz niebieskiego i różowego pudełka dostałam dla męża maszynkę do golenia ręcznik z kapturkiem dla dziecka,sukienkę,2 pary skarpetek,grzechotkę i bodziaki,próbkę kremu MALTAN do brodawek,do tego masę czasopism no i ankiety które uprawniają do otrzymywania próbek jedzenia dla dzieci.
 
Ostatnia edycja:
Dostałam to co napisały dziewczyny u góry. Był tam też numer jakiejś gazety. Paczuszka b. fajna, rzeczy przydatne. Do domu nic nie dostałam, mimo wypełnienia ankiety.
 
ja dostałam to co dziewczyny (niebieskie i różowe pudełko z próbkami) + kupony rabatowe 20% do Smyka
 
Ja tez dostalam 2 pudelka a wnim tak jak dziewczyny pisaly, ulotki gazet, probki roznych herbatek mleczka, husteczki nawilzane, dostalam tez butelke Lovi do karmienia.
 
ja też dostałam podobne rzeczy, ale oprócz tego wszytskiego ciągle jeszcze dostaje @ reklamowe i wydzwaniają do mnie sprzedawcy różnych rzeczy dla dzieci....więc może nie trzeba podawać dokładnych namiarów?
 
ja dostałam za wypełenieni ankiet pudełko niebieskie i różowe, w nich masa ulotek, gazet o niemowlakach, próbki np sudocremu, różnych kosmetyków dla dzieci i mamy. Ogolnie bardzo fajna rzecz, zwłaszcza dla mamy która rodzi pierwszy raz. Poza tym po wypełnieniu tych ankiet, dostaje się do domu ok 3 mca i pożniej jakos co miesiąc paczki np ja dostałam z nestle, bebilonu, bobovity i hippa. W każdej próbki jedzonka, zupka jakaś lub deserek, łyżeczka, ulotki. W paczce Hipp były dodatkowo kupony uprawniające do zniżek w rossmannie na różne produkty. Z gerbera można było wziąć udział w konkursie, zbierać etykiety i dostałam telefon chicco. Jak dotąd do domu dostałam 4 razy paczki, z czego 2 razy w 2 kartonikach.

U mnie to samo, :)
 
reklama
Do góry